Strona internetowa nie jest dziś żadnym luksusem. To obowiązkowy element prowadzenia działalności gospodarczej i podstawowy sposób dotarcia do potencjalnych klientów. Ile kosztuje strona internetowa? Cena strony www jest uzależniona od szeregu czynników. Co wpływa na koszt strony internetowej i na co zwrócić uwagę, tworząc własną stronę internetową? W tekście kompleksowo wyjaśnimy wszystkie aspekty.
Współczesne strony internetowe to nie tylko firmowe wizytówki, ale też profesjonalne narzędzia sprzedaży czy sposób na przekazywanie użytkownikom określonych treści. Niezwykle istotne jest by strona internetowa była spójna z innymi elementami wizualnymi (logo, grafiki w social mediach, wizytówki, plakaty czy inne materiały reklamowe) przedsiębiorstwa, które składają się na elementy brandingu przedsiębiorstwa.
Pamiętaj, że strona www może decydować o ewentualnej transakcji lub nie. O tym czy marka wygląda na profesjonalną czy nie. Klient w kilka sekund oceni, czy witryna jest przyjazna, czytelna i profesjonalna. Jeżeli nie, prawdopodobnie opuści serwis i nigdy na niego nie wróci!
Z tego względu tak istotna jest wysoka funkcjonalność strony, zgodny z najnowszymi trendami UX/UI layout, oddający charakter przedsiębiorstwa design, szybkość ładowania strony, optymalizacja SEO czy dostosowanie do pracy na różnych urządzeniach i przeglądarkach (tzw. responsywność). To wszystko musisz uwzględnić przy wyborze wykonawcy strony internetowej.
Szukasz profesjonalnego wykonawcy strony internetowej? Zaufaj getknow - poznaj smak satysfakcji!
Tworząc stronę internetową musisz wybrać jej twórcę. Na rynku działa coraz więcej firm, które zajmują się wykonywaniem sieciowych witryn dla firm. Chociaż często z oferty handlowej wynika, że masz do czynienia z profesjonalistami, którzy wykonają dla Ciebie wysokiej klasy stronę www, zdarzają się naciągacze i oszuści.
Stworzeniem strony internetowej możesz zając się także samodzielnie, jeżeli masz pojęcie o funkcjonowaniu CMS takich jak WordPress czy Joomla, projektowaniu UX/UI itp. Wymaga to jednak zaangażowania, czasu, zmysłu estetycznego i wiedzy o podstawowych zasadach SEO, hostingu czy domenie. Z doświadczenia wiemy, że strony WWW tworzone we własnym zakresie to nie będzie dobre rozwiązanie.
Zapytaj, ile kosztuje strona internetowa w getknow!
Współpracujemy z Klientami z całej Polski i Świata.
Strona wizytówka, sklep internetowy czy blog muszą zawierać elementy wpływające na pozytywny odbiór witryny przez użytkowników. O jakich atrybutach należy pamiętać przy tworzeniu strony internetowej?
Jak wspomnieliśmy wyżej, wykonanie strony internetowej możesz wziąć na swoje barki lub zostawić to profesjonalistom. Koszt stworzenia witryny przez doświadczoną agencję jest wyższy, ale otrzymasz produkt najwyższej klasy, który wspomoże rozwój Twojej firmy.
Tworzenie stron internetowych stało się w ostatnich latach bardzo popularnym zajęciem dla mniej doświadczonych przedsiębiorców i freelancerów. Nie zawsze są oni w stanie zrealizować projekt wymarzonej przez Ciebie strony www, często nie wywiązują się z zawartej umowy, a kontakt szybko sie urywa.
Bardzo często do naszej agencji przychodzą Klientci którzy szukają profesjonalnych, indywidualnych rozwiązań. Z tego względu przy wyborze odpowiedniego wykonawcy należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Jakich?
Oczywiście, to ile kosztuje wykonanie strony internetowej przez doświadczoną agencję to druga sprawa. Na pewno zapłacisz więcej niż za wynajęcie freelancera. Czy jednak warto pozornie i w krótkim terminie oszczędzać? Niekoniecznie.
Koszt postawienia strony www przez profesjonalistów nie jest realatywnie wysoki, w stosunku do długofalowych korzyści jakie możemy dzięki niej osiagnąć. Jest wart swojej ceny. Witryna internetowa pełni dziś kluczową rolę marketingową, będąc swoistą wizytówką firmy. Dobrze wykonana strona internetowa świadczy o innowacyjności, rzetelności, sumienności i profesjonaliźmie marki.
Za takie postrzeganie Klienta zdecydowanie warto zapłacić dodatkowe pieniądze. Koszt profesjonalnej strony www jest o wiele niższy niż przygotowanie kampanii outdoorowej, stworzenie spotów wideo, czy wynajęcie influencera do współpracy. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych narzędzi reklamowych, daje też większe szanse na sukces.
Żeby jednak witryna spełniała swoją rolę, nie może mieć błędów, powinna być oparta na zasadach SEO i UX. To musi kosztować. Strona internetowa (nawet prosta) to wiele intensywnej pracy, konieczność znajomości najnowszych trendów i dostosowywanie się do potrzeb klienta.
Pamiętaj, że cena strony internetowej zależy też od nakładów pracy. Nikt nie wykona dla Ciebie witryny "za półdarmo" jeżeli potrzebujesz rozbudowanego serwisu, z wieloma podstronami, rozbudowanymi grafikami czy z zaawansowanym systemem płatności. Jesteś w stanie obniżyć kwotę (np. wykonując samodzielnie teksty na stronę, albo korzystając z gotowych szablonów), ale tylko wynajęcie profesjonalistów do poprawy/wdrożenia projektu zapewnia sukces. W getknow nie idziemy na kompromisy, zawsze stawiamy jakość strony internetowej na pierwszym miejscu.
Strona internetowa to niezwykle szerokie pojęcie. W sieci działa wiele różnych witryn, a każda z nich ma zupełnie inne przeznaczenie. Poszczególne rodzaje różnią się od siebie pod względem budowy, doboru grafik, rozbudowania modułów i systemu działania.
Cena strony internetowej może różnić się w zależności od tego, jakim rodzajem jesteś zainteresowany jako zleceniodawca.
Jest to zwykle najczęściej spotykany rodzaj witryn internetowych. Taka strona internetowa zawiera zwykle od 5 do 10 podstron (Home, O nas, Oferta, Realizacje, Kontakt) i spełnia spełniać funkcję wizytówki. Powinna być nie skomplikowan, przejrzysta i zawierać najważniejsze informacje o firmie i realizowanych usługach. Dobrze jaby znalazły się na niej takie elementy jak opinie Klientów czy logotypy partnerów.
Świetnie sprawdza się dla małych i średnich firm, które nie mają wiele informacji. Ile kosztuje firmowa strona wizytówka? - od ok 4000 do 7000 tys złotych. Koszt wykonania zależy od ilości funkcjonalności, wersji jezykowych i innych elementów.
To prosta strona internetowa, która składa się wyłącznie ze strony głównej. Jej największą zaletą jest prostota i funkcjonalność. Jej zadaniem jest prezentacja najważniejszych informacji o marce i zachęcenie klienta do podjęcia współpracy.
Tego rodzaju stronami internetowymi są najczęściej kreatywne wizytówki firmowe. Świetnie sprawdza się dla brandów, które nie mają wiele treści. Na takie strony firmowe stawiają też zwykle mniejsze marki, które dopiero rozpoczynają działalność. Wadą stron typu landing page jest fakt, że nie sa one przyjazne procesowi pozycjonowania. Na czym polega pozycjonowanie stron www przeczytacie tutaj. Koszt takiej strony wacha sie pomiędzy 2000 - 4000 tyś złotych.
Jest to strona internetowa składająca się z jednej, bardzo rozbudowanej podstrony. Strona landing page może być częścią bardziej rozbudowanego serwisu lub pojedynczą domeną (jako dodatek do strony firmowej). Strona langing page przypomina strukturą one page. Dotyczy jednak konkretnych akcji marketingowych służących do promowania określonych towarów lub usług. Jej cykl życia jest zwykle bardzo krótki. Czasem landingi przygotowywane na potrzeby pozycjonowania.
Za podstawową stronę internetową typu landing page musisz zapłacić około 2000 złotych. Zaawansowane marketingowo treści kosztują już ponad 3000-4000 złotych.
To dynamicznie i regularnie aktualizowana strona internetowa, która dotyczy konkretnej tematyki. Na blogu przedstawiane są treści poradnikowe, testowe czy artykuły reporterskie. Blogi prowadzone są najczęściej przez influencerów albo mogą stanowić dodatek do strony internetowej firmy. Mają niebagatelne znaczenie dla SEO witryny. (głównie na potrzeby pozycjonowania fraz z tak zwanego "długiego ogona")
Ile kosztuje strona internetowa typu blog? Najczęściej jest to wydatek od 1000 do nawet 15 tysięcy złotych. Wiele zależy od charakteru witryny, liczby kategorii i grafik. Oczywiście, bloga możesz przygotować samodzielnie (np. korzystając z możliwości WordPressa).
Wszechstronny rodzaj witryny, zawierający m.in. sekcję wiadomości, zakupów czy porad. Użytkownicy korzystający z portali mogą zakładać na nich konta, korzystać z dedykowanej skrzynki internetowej, a niekiedy również grać w gry online i sprzedawać swoje produkty. Portale łączą ze sobą funkcjonalności strony różnego rodzaju.
Portale to bardzo rozbudowane strony www. To profesjonalne strony internetowe wymagające ogromnego nakładu pracy. Z tego powodu najprostszy portal (na bazie gotowych szablonów) kosztuje od 10 tysięcy złotych w górę. Bardzo zaawansowane projekty mogą wymagać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych wkładu.
Internetowy sklep to specjalny serwis, który daje klientom możliwość kupowania produktów przez Internet. Cały proces zakupowy odbywa się online - od analizowania właściwości produktu po zamówienie, płatność i realizację zlecenia.
Poziom skomplikowania strony jest bardzo wysoki. Wymaga wdrożenia systemów płatności, zabezpieczenia formy przetwarzania danych klientów, logistyki zamówienia oraz trybu zakładania konta przez klientów zewnętrznych.
Podkreślmy, że poziom skomplikowania strony rośnie, jeżeli posiadasz bardzo dużo produktów, które należy opisać i sfotografować. Najdroższe są platformy e-commerce, gdzie użytkownicy nie tylko mogą kupować produkty, ale również sprzedawać je. Koszt sklepu internetowego wacha się od 4000 do 100000 zł.
Kwota jaką zapłacisz zależy głównie od stopnia zaawansowania projektu witryny. Nie da się jednoznacznie określić ile kosztuje zrobienie strony internetowej bez rozmowy z klientem, dokonania kompleksowej analizy jego potrzeb i oczekiwań, a także zbadania stany stron internetowych konkurencji.
Dopiero po kompleksowym sprawdzeniu powyższych czynników, możesz oczekiwać wstępnej wyceny projektu strony internetowej. Jakie elementy będą wpływać na jego wyższy lub niższy koszt?
Na koszt stworzenia strony internetowej wpływa m.in. system zarządzania treścią. Od niego zależy m.in. w jaki sposób będziesz mógł publikować treści na witrynie. Strona internetowa może być oparta m.in. na stworzonym od podstaw CMS lub dostępnym w sieci oprogramowaniu takim jak WordPress czy Joomla. Indywidualnie opracowany system jest oczywiście o wiele droższy. Obecnie strony oparte na systemie WordPress to najbardzie popularne rozwiazania.
Cena za usługę zależy także od liczby tekstów, które mają pojawić się na witrynie i ich stopnia zaawansowania. Im więcej opisów kategorii i produktów, tym musisz liczyć się z tym, że ostateczny koszt strony internetowej będzie wyższy. Teksty na witryny sieciowe tworzą profesjonalni copywriterzy, którzy wspomagają SEO witryny w wyszukiwarce Google.
Dodajmy, że na cenę strony internetowej wpływa także każdy dodatkowy język. Konieczność postawienia wielojązycznej witryny zwiększa o 30% cenę realizacji strony internetowej / za każdy dodatkowy język (i wydłuża czas wykonania zlecenia). Wykonawca będzie uwzględniał w cenniku tłumaczenie każdej podstrony oraz czas potrzebny na wdrożenie wersji jezykowej na stronie www.
Stworzenie strony internetowej wymaga pracy webmasterów czyli specjalistów od przygotowywania kodu. Im bardziej rozbudowana strona firmowa zostanie im zlecona, tym większy czeka Cię wydatek. Wpływ na ostateczny koszt strony internetowej ma tutaj np. sposób zamówienia usług, system zarządzania danymi klientów, powiązanie witryny z aplikacją czy niestandardowe funkcjonalności.
Nowoczesne strony internetowe wypakowane są ciekawymi infografikami. Opiera się je na indywidualnie przygotowanym layoucie, czyli wzorcu graficznym przygotowanym przez profesjonalnego grafika specjalizującego się w tworzeniu stron internetowych zgodnych z najnowszymi trendami UX/UI. Specjaliści w zakresie grafiki komputerowej wyceniają swoje stawki za pojedynczy element (np. layout strony www, projekt podstrony, projekt danej sekcji lub dostosowane do potrzeb klienta zdjęcie), albo tzw. roboczogodziny poświęcone na stworzenie projektu strony internetowej.
Strona internetowa musi być też responsywna. Oznacza to, że jej wygląd dostosowany jest do urządzeń o zróżnicowanej rozdzielczości ekranu i charakterze pracy. Responsywny layout jest droższy (lecz jest to obecnie standard) bo wymaga wprowadzenia kilku wersji grafik i umiejscowienia ich w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlały się w smartfonie, na komputerze i np. na tablecie. Tańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych szablonów graficznych, chodź jako doświadczona agencja marketingowa zdecydowanie nie polecamy tego typu rozwiązań - jeśli chcemy mieć doskonałą jakość indywidualnej strony www, czysty kod, czy możliwość pełnej modyfikacji.
Pozycjonowanie strony internetowej warto zacząć na etapie jej tworzenia! Bardzo ważne jest przygotowanie strony www pod proces pozycjonowania (onsite - SEO: określenie struktury adresów URL strony www, analiza słów kluczowych i konkurencji, meta title i desription, optymalizacja zdjęć, strategia i inne). Dobrze przygotowana strona internetowa pod przyszły proces pozycjonowania (offsite SEO), pozwoli nam na osiągniecie szybszych wyników w krótszym czasie. Do kosztów firmowej witryny warto więc doliczyć pracę agencji pozycjonerskiej lub agencji interaktywnej jak nasza ;).
Najczęściej pozycjonowanie stron internetowych zależy od ilości fraz kluczowych i ich konkurencyjności. Odchodzi się już od rozliczania za efekty. Na dłuższą metę nie było to korzystne ani dla agencji SEO, ani dla ich klientów.
Ten element dotyczy przede wszystkim e-sklepów. To bardzo zaawansowany typ strony internetowej, posiadający nie tylko wiele grafik czy tekstów. Konieczny jest też bezpieczny, wygodny i dopasowany do współczesnych trendów system płatności. Pwinien dać klientom możliwość płacenia przez aplikację bankową, e-przelewem, paywallem, kartą lub popularnym BLIKiem.
Realizacja Twojej strony internetowej w oparciu na dedykowane systemy płatności (np. powiązane z płatnością BLIK albo bankowością elektroniczną) jest dość droga. Wykonanie własnego systemu od podstaw kosztuje kilka tysięcy złotych.
Nawet pozornie podstawowa strona wizytówka może być stosunkowo droga, jeżeli ma wiele podstron. Najtańsza jest podstawowa strona stworzona na jednym layoucie czyli onepage. Im więcej dodatkowych podstron (które należy połączyć ze sobą poprzez prawidłowe linkowanie, zadbać o ich zawartość i prawidłowe wyświetlanie), tym strona będzie droższa. Koszt stworzenia pojedynczej podstrony strony waha się od 700 do 2500 złotych.
Strona internetowa oparta na wdrożonych systemach bezpieczeństwa jest bardziej przyjazna dla użytkowników i wzbudza zaufanie algorytmów wyszukiwarki internetowej. Co oznacza bezpieczna strona internetowa?
Ta posiada m.in. prawidłowo dobrany certyfikat SSL, oparty na protokole szyfrującym HTTPS (zauważysz to po kłódce przy adresie strony www w przeglądarce). Bezpieczna strona internetowa postawiona jest na sprawdzonym hostingu (najlepiej z możliwością tworzenia regularnych backupów), ma uaktywnione wtyczki antywirusowe i firewall. Do tego dochodzi jeszcze dbałość o bezpieczeństwo danych, pozostawionych przez klientów.
Wdrożenie zasad bezpieczeństwa strony www to wydatek konieczny. Wysokiego poziomu ochrony danych wymaga m.in. wyszukiwarka Google. Inwestując w odpowiednie zabezpieczenia, inwestujesz też w zaufanie użytkowników.
Ostateczna cena strony internetowej może zależeć też od czasu, który na realizację projektu ma wykonawca. Jeżeli potrzebujesz sklepu internetowego lub wizytówki "na już", nie licz na to, że znajdziesz taniego i rzetelnego webmastera czy grafika. Na bardzo dobry projekt i wdrożenie konieczne jest poświęcenie miesiąca pracy, a niekiedy nawet dwóch lub trzech (w zależności od stopnia zaawansowania witryny).
W getknow tworzymy strony www od A do Z!
Liczba wskazanych wyżej elementów nie jest przypadkowa. Tworzenie stron internetowych jest zadaniem rozbudowanym i wiąże się z podjęciem działań o szerokim zakresie (od programowania, przez pisanie, SEO aż po prace graficzne). To z tego powodu najczęściej strony internetowe kosztują od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.
Nie masz od razu takich pieniędzy? Możesz na początku postawić stronę samemu, w oparciu o WordPressa. To najpopularniejszy CMS w sieci. Czytelny instruktaż wskaże, jak krok po kroku przygotować własną witrynę.
Czas wykonania strony internetowej tego typu to kilka - kilkanascie godzin. Oczywiście, jeżeli nie masz wielkiego doświadczenia nie możesz oczekiwać zawrotnych rezultatów. Na początek może jednak wystarczyć. Wraz z rozwojem działalności zainwestujesz w profesjonalną stronę, wykonaną przez doświadczonych twórców.
Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego? Doświadczona agencja interaktywna za najbardziej podstawową stronę - sklep tego typu weźmie kwotę od 5000 złotych. Bardzo zaawansowane platformy, z wieloma produktami i indywidualnie przygotowanym systemem płatności kosztują około 50-70 tysięcy złotych. Podkreślmy jednak, że nie ma górnej stawki za wykonanie sklepu internetowego. Kwoty mogą sięgać nawet setek tysięcy złotych.
Koszt strony www w formie wizytówki zależy od jej stopnia zaawansowania. Najprostszą wizytówką jest onepage (strony internetowe tworzone z jednej podstrony). Koszt strony www typu onepage waha się od 1800 do 3000 złotych netto w zależności od liczby grafik czy rozbudowania ilości treści.
Rozbudowana strona internetowa dla firmy to już większy wydatek. Bardzo zaawansowany projekt wymaga kilkunastu tygodni projektowania graficznego, modyfikowania kodu, wdrażania produktów i pozycjonowania. Ile kosztuje strona www w takiej wersji? Od około 5000 złotych w górę.
Postaw na jakość i zaufaj getknow!
Pracujemy dla Klientow z całej Polski i Świata.
Sprawdź opinie o nas.
Wycena stron internetowych może niekiedy zaszokować. Kwota kilku tysięcy złotych jest trudna do akceptacji, szczególnie dla niewielkich przedsiębiorców. Alternatywą jest tania strona firmowa, wykonana samodzielnie lub przez freelancera, który zajmie się np. wyłącznie walorem technicznym i graficznym, a wdrożenie wszystkich tekstów zostawi Tobie. Czy koszt wykonania strony tego rodzaju rekompensuje związane z tym niedogodności?
Tanie strony internetowe nie są tworzone od podstaw. To witryny, które możesz stworzyć samodzielnie (przy pomocy dedykowanego w sieci kreatora) lub na podstawie dedykowanych szablonów. Niekiedy za stworzenie strony internetowej o mało skomplikowanej (zwykle gotowej już) strukturze biorą się też początkujący webmasterzy, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z zawodem.
Koszt strony internetowej opartej na szablonie, wykonanej przez doświadczonego webmastera zaczyna się od około 2000 złotych (w zależności od jej rodzaju). Cennik stron internetowych na gotowych CMS wykonanych przez niedoświadczonych projektantów (inwestycja obardzona ryzykiem błędów) waha się w przedziale 1000 do 1500 złotych.
Strony internetowe tworzone na bazie szablonów lub początkujących webmasterów-freelancerów mają swoje zalety. Idealnie sprawdzą się, gdy chcesz mieć szybko bardzo prostą stronę wizytówkową, ułatwiającą start w biznesie. Jakie korzyści mogą wynikać z posiadania taniej strony www?
Jeżeli chcesz tanią stronę internetową (którą wykonasz samodzielnie lub przy pomocy mało doświadczonej osoby), musisz liczyć się z wieloma problemami. Na co szczególnie powinieneś zwrócić uwagę?
getknow - agencja interaktywna - gwarantuje pełną satysfakcję!
Ostateczny koszt strony internetowej zależy nie tylko od ceny za jej wykonanie. To także kwestia późniejszego utrzymania witryny. Ile rocznie będzie kosztować Cię strona www i co wpływa na taką, a nie inną cenę?
Cena hostingu zależy od jego parametrów i pojemności. Im bardziej rozbudowana strona firmowa, tym większy i szybszy serwer będzie potrzebny do jej funkcjonowania. Koszt hostingu waha się od 150-250 złotych dla niewielkich stron typu landing page lub onepage do nawet kilkuset złotych w przypadku platform e-commerce.
Sam zakup domeny internetowej to najczęściej kilka lub kilkadziesiąt złotych. Zakup domeny z końcówką .pl; .com.pl czy .com to od 1 do 500 złotych. Droższe jest przedłużenie domeny. Tutaj stawki zaczynają się od 100 złotych (w zależności od rodzaju domeny, którą wybierzesz).
Pamiętaj, że działalność witryny nie kończy się na stworzeniu strony internetowej. Konieczna jest także jej obsługa. W przypadku bardzo zaawansowanych witryn ryzyko wystąpienia licznych błędów wzrasta.
Możesz spodziewać się m.in. przeciążenia serwera, trudności z funkcjonowaniem podstron czy utrudnień przy procesie logowania i zakupów. Cena obsługi zależy oczywiście od liczby i stopnia zaawansowania błędów, ale możemy przyjąć, że nie przekroczy 500 złotych.
Roczny koszt utrzymania strony internetowej to także pozycjonowanie strony. SEO pomaga w wyróżnieniu witryny w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie strony internetowej może kosztować 1000 złotych miesięcznie lub 20 tysięcy złotych miesięcznie. Wpływ na różnicę w stawkach ma m.in. liczba fraz, na jakie chcesz się pozycjonować i ich konkurencyjność.
Koszt utworzenia strony internetowej (hostingu i domeny) nie powinien przekraczać 300 złotych. Utrzymanie strony internetowej w rozrachunku rocznym to już natomiast koszt nawet 1000 złotych (bez SEO).
Na wszystkie tworzone przez nas strony www udzielamy gwarancji.
Widać jak na dłoni, ile kosztuje stworzenie strony internetowej i ile kosztuje utrzymanie strony internetowej. Jednorazowo o wiele większego wydatku wymaga zaprojektowanie i przygotowanie witryny, czyli wykonanie kodu, grafik, tekstów, systemów zakupowych, wgranie plików na serwer, wykonanie zabezpieczeń itd.
W kolejnych latach będziesz musiał natomiast utrzymać stronę internetową czyli opłacić hosting, domenę, a także dbać o jej konserwację. Po kilku latach cena utrzymania może przewyższyć cenę wykonania witryny.
Nie da się więc jednoznacznie stwierdzić ile kosztuje nowa strona internetowa, bo jej koszt zależy od wielu czynników. To tak jakbyśmy mogli udzielic informacji ile kosztuje samochód - odpowiedź jest zawsze jedna - to zależy 🙂 Z jednej strony mamy profesjonalną pracę webmasterów, grafików, copywriterów i pozycjonerów. Z drugiej stworzenie strony internetowej wymaga czasu, ciągłego kontaktu ze zleceniodawcami i tłumaczenia szczegółów z realizacji projektu.
Pamiętaj, że cenę strony internetowej poznasz tak naprawdę dopiero przy zaakceptowaniu ostatecznego planu na jej wdrożenie. Wpływ na stawkę może mieć np. świadomość konieczności przeprowadzenia szkolenia z obsługi CMS dla pracowników.
Podsumowując, cenę strony internetowej możemy określić od około tysiąca do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od Twoich wymagań, potrzeb i charakterystyki prowadzonego biznesu.
Jeżeli zależy Ci na indywidualnej, profesjonalnej, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i w uczciwej cenie witrynie - skontaktuj się z nami. Od lat tworzymy strony internetowe dla klientów z różnych branż. Jesteśmy pewni, że realizacja Twojej strony internetowej będzie kolejnym wyzwaniem, któremu sprostamy!