KIM JESTEŚMY ?

Kreatywną agencją marketingową specjalizującą się w nieszablonowych rozwiązaniach, odważnych kampaniach, wielkich pomysłach i najnowszych technologiach.
POZNAJ NASZĄ OFERTĘ
O NAS

POZNAJMY SIĘ

GETKNOW
to agencja interaktywna specjalizująca się w profesjonalnych usługach digital marketingu. Dla naszych klientów opracowujemy strategie marketingowe, które gwarantują sukces i osiągniecie założonych celów.
ZDOBYWAMY DLA WAS LEADY
sprzedażowe poprzez doskonałą znajomość sposobu działania reklam Google ADS czy Facebook ADS. Uruchamiamy unikalne, responsywne strony www, które stają się waszymi blogami, sklepami czy wizytówkami. Jesteśmy dumni z tego, że codziennie poszerzamy swoją wiedzę, i idziemy ramie w ramię z najnowszymi technologiami, oraz trendami.
UNIKALNA IDENTYFIKACJA
graficzna czy angażujący content marketing to podstawy osiągnięcia sukcesu. Osiągamy oraz gruntujemy silne pozycje w wyszukiwarkach poprzez pozycjonowanie stron internetowych lokalnych przedsiębiorstw jak i dla największych, międzynarodowych firm.
GETKNOW TO RÓWNIEŻ LUDZIE
którzy niestrudzenie główkują aby tworzyć coś nieszablonowego, coś nowego, coś doskonałego. Jesteśmy pasjonatami, artystami, analitykami, a także komputerowcami. Wychodząc od Waszych oczekiwań, naszym celem zwiększenie sprzedaży, nadanie waszym usługom prestiżu, sprawieniu aby świat dowiedział się o tym co dla niego oferujecie, ale również dla rozwijania własnych umiejętności i ściganiu się nawzajem w coraz to lepszych pomysłach, które materializujemy na projektach, które od nas otrzymujecie.
POZNAJMY SIĘ

NASZ MANAGEMENT

     HUBERT

CEO, SEO Specialist
Satisfaction Director
KRZYSZTOF

Web Developer
PAWEŁ

WordPress Developer
Social Media Manager
KONRAD

SEO Specialist
MICHAŁ
WordPress Developer
UI/UX Specialist
ANHELINA
Web designer
PAULINA
Copywriter
Social Media Specialist
SYLWIA
Web Designer
Graphic Designer
UX Specialist
ALEKSANDRA
Google Ads Specialist
KAROLINA
LinkedIn Specialist
TikTok Ads Specialist
Facebook Ads Specialist
Video content Specialist

CO ROBIMY?

Pomagamy markom i firmom komunikować się z pożądanymi odbiorcami w znaczący sposób . Wiemy, że rezultaty naszej pracy są naszą wizytówką więc zawsze staramy się być z niej dumni.

NASZ PROCES

Świetna praca jest świetna tylko wtedy, gdy rozwiązuje dany problem i gwarantuje rezultaty. Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnej analizy najlepszych rozwiązań i formy współpracy, aby stworzyć ponadczasowe, unikalne, efektowne i całościowe rozwiązanie.

NASI KLIENCI

Klientów zawsze traktujemy jak partnerów oferując im indywidualnie dopasowane rozwiązania. Nasi Klienci wiedzą, że zrobimy wszystko, a nawet więcej by osiągnąć pożądany efekt dlatego ufają nam swoją marką i budżetem.

NASZA MISJA

Łącząc ludzi utalentowanych, kreatywnych i twórczych, tworzyć wspaniałe projekty, z których będziemy dumni. Zapewniać jakość gwarantującą satysfakcje poprzez finalizowanie oczekiwanych konwersji.

NASZA WIZJA

Stać się globalną agencją interaktywną, dostarczając najwyższej jakości usługi zawsze i wszędzie.
Dzięki naszej pracy skutecznie wypromujesz swoją firmę, zwiększysz poziom
sprzedaży oraz wartość marki osiągając kolejne etapy w rozwoju
przedsiębiorstwa.
NASZE WARTOŚCI

TYM SIĘ KIERUJEMY

SATYSFAKCJA

Wiemy, że o istnieniu firmy decydują nasi Klienci.
Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji.

KREATYWNOŚĆ

Tworzymy projekty, które wyróżnia kreatywność oraz nieszablonowość. Nasze projekty to skuteczna pomysłowość oraz wykorzystanie nietypowych rozwiązań.

INNOWACYJNOŚĆ

Stale poszerzamy naszą wiedzę. Nasze działania wyróżnia innowacyjność i wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi internetowych.

ZESPOŁOWOŚĆ

Pracujemy zespołowo, wspólnie korzystamy z naszej pasji i doświadczenia dzieląc się wiedzą.
Chcesz wzmocnić swoją markę i zdobyć większe grono klientów?

Umów się z nami na bezpłatną konsultacje lub po prostu pochwal się nam swoim biznesem :]
©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED