ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe  Gdańsk - Poznaj możliwości naszej agencji

Marzy Ci się posiadanie profesjonalnej strony internetowej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przygotowujemy witryny od podstaw, a projekt strony dostosowany jest do potrzeb jej użytkowników oraz wytycznych właścicieli. Spójrz jak odbywa się tworzenie stron internetowych. Gdańsk i nie tylko mogą korzystać z naszych usług!
Strony internetowe to podstawowy element promocji marki. Może służyć do prezentowania usługi lub do bezpośredniej sprzedaży produktów (jak np. sklep internetowy). Do przygotowania witryny należy się w odpowiedni sposób przygotować, aby zauważyli ją klienci oraz wyszukiwarka Google.

Nasza agencja ma wieloletnie doświadczenie w branży stron internetowych. Tworzymy zaawansowane strony internetowe od podstaw, a nie na gotowych szablonach. Spełniamy oczekiwania wszystkich branż, oferując umiejętności i możliwości naszych pracowników. Działamy kompleksowo i zdalnie. Sprawdź, jak zabieramy się do tworzenia stron internetowych i dlaczego warto nam powierzyć stworzenie Twojej internetowej przestrzeni.
strony www

Dlaczego dobra strona internetowa jest tak istotna dla prowadzenia biznesu?

Strony internetowe (Gdańsk, Warszawa, Poznań i inne miasta w Polsce) stanowią podstawę prowadzenia rozwijającego się biznesu. Dlaczego? Przede wszystkim ułatwiają promocję produktów lub świadczonych usług.

Są narzędziem docierania do klientów. Nie wymagają dużych nakładów finansowych po realizacji danej witryny i mogą zastąpić armię przedstawicieli handlowych czy marketingowców, promujących usługi wśród odbiorców. Tworzymy strony www w oparciu o indywidualne projekty graficzne (nie szablony) zgodne z obecnymi trendami UX/UI. Na wszystkie nasze strony udzielamy gwarancji

Każda, funkcjonalna strona internetowa działa w praktyce jak cyfrowa wizytówka, do której odbiorca Twoich usług może sięgnąć w każdej chwili. Nie ma ograniczeń czasowych. Dzięki temu strona www pomoże w zdobywaniu nowych klientów, zdobywaniu kolejnych rynków i zwiększaniu sprzedaży.

Interesuje Cię tworzenie stron? Gdańsk to Twoje miejsce wykonywania działalności? Zaufaj nam - profesjonalistom z getknow, a gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi!
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Jak wybrać wykonawcę strony internetowej? Na co zwrócić uwagę?

Jak trudne jest tworzenie stron internetowych? Gdańsk to wymagający rynek. W tworzeniu stron www dla przedsiębiorców z Trójmiasta istotna jest dbałość o design, wysokiej jakości content, walory użytkowe i szybkie działanie.

Wyłącznie najlepsze agencje wykonają dla Ciebie takie strony internetowe. Gdańsk to obszar działalności wielu takich firm i niekiedy ciężko jest wybrać najlepszą dla siebie. Szukając firmy do realizacji witryny sprawdź, jakie ma referencje i skontroluj jej dotychczasowe realizacje.
Poproś o informację, z jakimi grafikami i copywriterami współpracuje wybrane przez Ciebie przedsiębiorstwo i czy zrealizuje sklep internetowy albo stronę wizytówkową. Najlepsza agencja jest w stanie stworzyć stronę internetową z każdej branży, zawsze uwzględniając Twoje uwagi.

Zachęcamy do współpracy z getknow. Nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji strony internetowej od podstaw. Opieramy się na naszych rozwiązaniach technicznych, uwzględniając zawsze potrzeby Klienta. Jesteśmy w stanie od zera wykonać takie strony www jak rozbudowane portale czy strony onepage. Tworzymy też systemy e-commerce oraz pozostałe witryny na życzenie Klienta.

A może masz już stronę www, ale wydaje Ci się, że jest niewystarczająca lub nie pasuje do specyfiki Twojego biznesu? Pamiętaj, że nie tylko stworzymy nową stronę internetową, ale przebudujemy też zrealizowane i istniejące już strony www. Nie zawsze musisz inwestować w stworzenie strony internetowej od zera, aby przyciągnąć nowych klientów.

Przyciągają potencjalnych klientów

Strona internetowa to sposób na rozwój dla wielu firm. Eksperckie treści blogowe, atrakcyjny wygląd czy skuteczne SEO w połączeniu z prawidłowo wykonaną stroną mogą znacznie zwiększyć sprzedaż produktów, czy usług.

Mają czytelny projekt graficzny

Tworzenie stron www to ogromna praca graficzna. Istotny jest prawidłowy dobór barw, ilustracji, zdjęć czy grafik.

Wyróżniają się na tle konkurencji

Ciekawe grafiki, eksperckie opisy, nowoczesny szablon i interesujące opcje - to wszystko może wpłynąć na to, że prześcigniesz konkurentów. Zleć nam projektowanie stron internetowych. Gdańsk to wymagający rynek, pełen mocnej konkurencji. Pomożemy Ci w wyróżnieniu Twojej strony internetowej.

Są responsywne

Responsywne strony www to takie, które dopasowane są do różnych sprzętów np. działają poprawnie na komputerze i na urządzeniach mobilnych. To istotny punkt!

Odpowiadają na zadawane pytania przez konsumentów

Zadaniem stron internetowych jest wskazywanie klientom czym zajmuje się firma, jakie jest jej doświadczenie, kiedy może zrealizować zamówienie i jak to zrobi. Tworzymy strony internetowe, której treści odpowiadają na te pytania.

Umożliwiają pozycjonowanie stron

Google daje wyraźne wskazówki co do tworzenia stron internetowych. Agencja interaktywna powinna zadbać np. o prawidłowe umiejscowienie meta tagów czy wdrożenie słów kluczowych w projekt strony.

Błyskawicznie się ładują

szybkość otwierania strony www ma kluczowe znaczenie. Jeżeli witryna nie otworzy się w ciągu kilku sekund, użytkownik już nie skorzysta z jej treści.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Projektowanie stron internetowych Gdańsk - Realizacja krok po kroku

Zacznijmy od pierwszego etapu przygotowania strony internetowej, czyli jej projektowania. Co jest najważniejsze w planowaniu realizacji witryny? Na co koniecznie należy zwrócić uwagę?

Zarezerwowanie domeny i hostingu

Strony internetowe muszą mieć wydajny hosting i domenę, najlepiej z nazwą firmy lub marki. Pierwszy krok to rezerwacja domeny o określonej nazwy i wykupienie hostingu, który zagwarantuje płynne działanie strony.

Stworzenie autorskiego projektu strony

Projektowanie stron www należy rozpocząć od zaprojektowania strony. Potrzeby musi odpowiadać na potrzeby użytkownika (np. pod kątem dodawania wpisów) oraz odbiorcy witryny. W czasie tego etapu przygotowania, określana jest np. liczba podstron, mapa strony czy zakres jej menu.

Przygotowanie grafik i treści

Kolejny etap projektu strony internetowej polega na przygotowaniu grafik np. do galerii, zdjęć i tekstów na całą stronę. Istotne jest, aby każdy element był czytelny i spełniał konkretne zadania. Content powinien być też nastawiony na SEO oraz UX (user experience - wykonanie strony tak, aby dawała odbiorcy pozytywne wrażenia z korzystania).

Sprawdzenie strony internetowej

Strona internetowa będzie gotowa, gdy wszystko zostanie dokładnie sprawdzone. Konieczne jest wyeliminowanie duplikatów lub nieaktywnych podstron, nieładujących się grafik, literówek w tekstach i pustych adresów URL.

Przyciągająca uwagę

Załóżmy, że masz stronę internetową, która jest wysoko w Google. Samo wejście na nią potencjalnego Klienta nie oznacza jednak, że dokona u Ciebie zakupu czy skontaktuje się z Tobą.

Strony www muszą mieć "to coś"! Coś, co sprawi, że jej użytkownicy będą chcieli Cię i Twoją markę lepiej poznać. Dzięki, której Klienci zapamiętają właśnie Ciebie.
Dlatego też strony internetowe, które tworzymy, budujemy "od zera", a nie w oparciu o gotowe szablony. Dzięki temu, Twój potencjalny Klient ma element zaskoczenia, a Tobie gwarantujemy, że żadna inna strona www nie będzie wyglądać tak samo!
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe gdańsk

Jaki biznes w Gdańsku powinien mieć stronę www?

Odpowiedź jest prosta - każdy biznes w Gdańsku powinien mieć stronę internetową. Nie ma tu żadnego wyjątku. Odpowiednią dla swojej działalności witrynę musi mieć zarówno małe przedsiębiorstwo świadczące usługi remontowe czy duży podmiot w branży e-commerce.

Dzięki temu, że założysz swoją stronę internetową, klient zawsze sprawdzi historię Twojego przedsiębiorstwa, zapozna się z jego sukcesami czy dotychczas realizowanymi projektami. Skorzysta też z oferty sklepu internetowego (jeżeli prowadzisz sprzedaż wysyłkową).

Projektowanie stron internetowych to tylko 
jedna z usług getknow!

Projekty stron internetowych, które tworzymy, są jedną z usług naszej agencji interaktywnej getknow. Oprócz tego, wykonujemy całą paletę usług z zakresu szeroko rozumianego marketingu.

Jeżeli masz już stronę czy strony internetowe i chcesz je rozwinąć, zachęcamy do skorzystania z oferty SEO copywritingu czy projektów graficznych. Chcesz rozwinąć swoje social media? Możemy poprowadzić Twoje profile na FB, IG czy LI. Interesuje Cię reklama w Sieci? Nawiąż współpracę z naszą agencją w zakresie Google, FB lub LI Ads.

Oprócz tego, świadczymy również usługi brandingu, namingu, a także tworzymy strategie marketingowe. Podsumowując, robimy wszystko, by Twoja firma się rozwijała!

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Zaprojektujemy stronę internetową Twoich marzeń!

Niektórym wydaje się, że tworzenie stron internetowych to usługa, którą może wykonać każdy. W rzeczywistości, projektowanie stron internetowych jest znacznie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Strony internetowe, by realizowały cele biznesowe Klienta, muszą nie tylko przykuwać uwagę, ale i być dobrze zoptymalizowane oraz intuicyjne. Doskonale o tym w agencji interaktywnej getknow wiemy, ponieważ tworzeniem stron internetowych zajmujemy się już od wielu lat!

W naszej ofercie znajdziesz usługi przygotowania różnych stron internetowych - także dla klientów z Gdańska. Tworzymy m.in. wizytówki, sklepy internetowe, witryny dla firm usługowych czy właścicieli portali internetowych. Posiadamy też bogate portfolio wykonanych sklepów internetowych. Mamy nadzieję, że wszyscy zostaniecie naszymi Klientami. Do zobaczenia!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED