ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

Strony i sklepy www

Strony internetowe Gdynia - tylko najlepsze rozwiązania

Tworzenie stron internetowych wymaga kompleksowego podejścia do tematu, doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności. To ważne, ponieważ strona www jest wizytówką w sieci i musi spełniać najwyższe standardy jakości. 

Sprawdź, dlaczego to właśnie my powinniśmy wykonać Twoją witrynę i jak tworzymy strony internetowe. Gdynia i inne miejscowości w regionie mogą korzystać z naszych usług!
Jeszcze kilka lat temu strona www nie była obowiązkiem. Nie wszystkie przedsiębiorstwa posiadały witrynę w sieci, opierając się wyłącznie na marketingu szeptanym i polecaniu sobie klientów. Dziś strona internetowa to wręcz obowiązkowe narzędzia prowadzenia każdego biznesu.

My przygotujemy dla Ciebie witrynę, która pomoże znaleźć klientów z miasta Gdynia i nie tylko. Zobacz co warto wiedzieć o tworzeniu stron internetowych oraz sprawdź naszą ofertę!
rzetelne

Tworzenie stron internetowych Gdynia - Jaką rolę pełnią nowoczesne strony internetowe?

Dlaczego (prowadząc np. firmę w Trójmieście) tak ważne są profesjonalne, innowacyjne strony internetowe? Gdynia, Sopot, Gdańsk czy miejscowości ościenne to bardzo wymagający rynek, gdzie każdy, nawet najmniejszy szczegół może stanowić o zwiększeniu lub zmniejszeniu wolumenu sprzedaży.

Rolą stron www jest zwiększenie zaufania klienta, poprawienie sposobu komunikacji, ułatwienie przekazania informacji o firmie i umożliwienie dokonania prostego i bezpiecznego zakupu. To jest to, co powinieneś wiedzieć o roli współczesnych stron internetowych. W getknow wszystkie strony internetowe tworzymy w oparciu o indywidualne projekty graficzne (nie szablony) zgodne z najnowszymi trendami UX/UI. Na wszystkie zrealizowane projekty udzielamy gwarancji.
Zapytaj o stronę internetową
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
strony internetowe gdynia

Projektowanie stron internetowych to nasze zawodowe powołanie!

Na co powinna zwrócić uwagę agencja tworząca stronę internetową?

Zadaniem wykonania nowoczesnych stron www zajmuje się doświadczona i profesjonalna agencja interaktywna. Do jej zadań należy m.in. projektowanie stron od strony graficznej, przygotowanie kodu strony czy pozycjonowanie.
Nasza renomowana agencja interaktywna getknow specjalizuje się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych od podstaw. W naszej pracy kładziemy ogromny nacisk na zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz na śledzenie najnowszych trendów, które mają istotne znaczenie dla użytkowników online. Podejmujemy się projektowania witryn internetowych, biorąc pod uwagę najistotniejsze aspekty, które wpływają na atrakcyjność oraz funkcjonalność strony. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, gwarantujemy, że każdy projekt spełnia oczekiwania naszych klientów oraz odpowiada na wymagania rynku.

Gwarantowana Satysfakcja

Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientów oraz budowanie trwałych relacji. Podczas procesu projektowania oferujemy nieograniczoną liczbę zmian graficznych, aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Unikalny design 
UX/UI

W naszym podejściu każda strona internetowa jest tworzona indywidualnie, przy użyciu wyjątkowych projektów graficznych i bez korzystania z gotowych szablonów.

Konsekwentny branding

Rozważając perspektywę agencji interaktywnej, zawsze uznajemy stronę internetową za kluczowy składnik wizerunku marki w sieci. Dążymy do zapewnienia, aby wszystkie aspekty Twojej firmy były unikalne i spójne.

Mobilność -
Responsywność

Strony internetowe getknow doskonale prezentują się na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością niezależnie od urządzenia, na którym przeglądają witrynę.

Doskonała obsługa

W getknow rozumiemy wyzwania branży. Zapewniamy Ci dedykowanego opiekuna, który będzie z Tobą w stałym i szybkim kontakcie. Staramy się odpowiadać na zgłoszenia zwykle w ciągu maksymalnie 24 godzin od ich otrzymania.

Opieka

Po stworzeniu strony internetowej nie pozostawiamy naszych klientów bez jakiejkolwiek opieki. Zapewniamy ciągłe wsparcie dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wszelkimi potrzebnymi zmianami i aktualizacjami. Możesz być pewien, że z nami zawsze możesz liczyć na pomoc.

Kompleksowość usług

Jesteśmy kompleksową agencją interaktywną, świadczącą szeroki zakres usług marketingowych. Dodatkowo oferujemy hosting stron internetowych oraz usługi kreatywne, takie jak branding, strategie marketingowe, SEO, naming, copywriting, usługi graficzne oraz reklamy w Google Ads, Facebook Ads i LinkedIn Ads.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Na co powinna zwrócić uwagę agencja tworząca stronę internetową?

Zadaniem wykonania nowoczesnych stron www zajmuje się doświadczona i profesjonalna agencja interaktywna. Do jej zadań należy m.in. projektowanie stron od strony graficznej, przygotowanie kodu strony czy pozycjonowanie.

Nasza agencja interaktywna getknow to skuteczne tworzenie stron www od podstaw. Przygotowując witryny zwracamy uwagę na najważniejsze, współczesne trendy, które wpływają na użytkowników. Oto elementy, na podstawie których wykonujemy nasze usługi, realizując projektowanie stron internetowych.

Dopasowanie designu i tekstów do odbiorców

Strona www musi być dopasowana do odbiorcy. Projektujemy witryny w oparciu o dokładną analizę grupy docelowej. W trakcie realizacji usługi określamy, jakie są potrzeby i oczekiwania Twoich klientów, w jakim wieku są te osoby, skąd pochodzą i czego naprawdę szukają.

Do tych kwestii trzeba dopasować wygląd witryny internetowej, jej funkcjonalność, rozbudowanie oraz treść i typ tekstów. Tworzenie stron www musi być oparte na tych kwestiach, gdyż w przeciwnym razie odbiorca może nie zrozumieć przesłania witryny i zrezygnuje ze skorzystania z Twojej oferty.

Dostosowanie witryny do Google i elementów pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych jest dziś istotnym elementem marketingu. Polega na optymalizacji witryny pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Przekłada się na wymierny efekt w postaci poprawy liczby unikalnych użytkowników odwiedzających stronę www. Projekt dostosowany do wymogów Google pozwala wypozycjonować stronę tak, aby ta była w pierwszej 10 wyników wyszukiwania na określone frazy kluczowe.

W swojej pracy skupimy się na wykonaniu audytu SEO dla kolejnych stron składających się na całość witryny. Teksty będą z jednej strony przydatne dla odbiorców, a z drugiej odpowiednio nasycone słowami kluczowymi. Każda strona internetowa będzie miała również pliki indeksujące (istotne z punktu widzenia algorytmów Google) i niezbędne meta tagi.

Oczekiwania klienta, który zleca stronę internetową

Projektowanie stron www nie może obyć się bez pomocy zlecającego. Przecież to Ty znasz najlepiej swoją branżę i wiesz, jak powinna wyglądać i pracować strona, aby dotarła do Twoich odbiorców. Profesjonalna agencja interaktywna zawsze będzie uwzględniać uwagi zleceniodawcy tak, aby strona internetowa odpowiadała na jego potrzeby.

Te mogą dotyczyć różnych elementów - od wyglądu strony, przez CMS po wdrażane treści. My każdy fragment witryny projektujemy w konsultacji z Tobą. Każdy proces zaczynamy od pełnej konsultacji, wysłuchujemy Twoich potrzeb i oczekiwań co do standardów strony www.

Stworzenie struktury strony i panelu administracyjnego

To etap pisania kodu strony przez webdeveloperów, tworzenia panelu administracyjnego i struktury witryny. Podczas przygotowywania ramy strony należy pamiętać, aby wszystkie elementy były responsywne czyliu dopasowane do funkcjonowania na różnych urządzeniach - desktop czy mobile.

Wybór odpowiedniego hostingu i domeny

Strony internetowe instalowane są na wybranym hostingu (serwerze zewnętrznym, przetrzymującym pliki) i wywoływane przez użytkowników za pomocą domeny. Do zadań firmy należy wybór odpowiedniego hostingodawcy, który zapewni szybki i stabilny serwer, a także zarezerwuje domenę z nazwą Twojej marki.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe gdynia

oferta

W dzisiejszym świecie internetowym istnieje wiele firm oferujących usługi związane z tworzeniem stron internetowych. Wybór odpowiedniej może być wyzwaniem.

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim bogatą gamą usług oraz umiejętnością patrzenia na Twoją markę z szerokiej, całościowej perspektywy!

Naszym celem jest zapewnienie Ci satysfakcji poprzez kompleksowe podejście do projektowania i promowania Twojej strony internetowej. Zachęcamy więc wszystkich do skorzystania z naszych usług i do kontaktu!

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

W getknow pomożemy Ci nie tylko przy tworzeniu stron www!

Strony internetowe to tylko jedna z usług, które są naszą specjalnością! Świadczymy również inne usługi mające na celu marketingowe i wizerunkowe wsparcie firm. Wiemy, że tworzenie stron internetowych musi współgrać z całą identyfikacja wizualną firmy.

Z przyjemnością zadbamy o Twój biznes kompleksowo!

Oprócz budowania stron, zajmujemy się również strategią marketingową, brandingiem, copywritingiem, social media czy pozycjonowaniem.

Efektywnie wspomagamy ekspansję marek i biznesów z Polski oraz z całego globu.

Tworzenie stron www Gdynia - Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Jesteś gotowy na współpracę? Już teraz skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz dla stałych i nowych Klientów w widocznej części naszej strony internetowej. Nasi pracownicy odpowiedzą Ci na pytania lub sugestie, a także przedstawią odpowiednią ofertę współpracy.

Mamy pewność, że nasze doświadczenie w sieci (przy Twoim zaangażowaniu) i stworzenie dla Ciebie nowoczesnej strony internetowej pozwoli wypromować markę firmy, a Ty zostaniesz naszym stałym Klientem.
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED