ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe  Toruń

Zależy Ci na nowoczesnej witrynie, która pomoże w dotarciu do nowych klientów i będzie dostosowana do najnowszych trendów w biznesie? Chcesz, aby zaprojektowała ją agencja interaktywna, wykonująca rozbudowane strony internetowe? Toruń to miejsce Twojej działalności? Świetnie trafiłeś. Poznaj naszą ofertę i ciesz się z nowej witryny internetowej w sieci!
Nie ma lepszego źródła informacji o firmie czy nośnika marketingowego niż strony internetowe. Toruń to piękne miasto, które (jako duże miasto wojewódzkie) ma szeroki rynek odbiorców takich witryn, a my chcemy pomóc Ci z tego skorzystać. Wykonujemy zaawansowane projektowanie stron www opartych o indywidualne projekty i dedykowane dla Ciebie rozwiązania.

Jako agencja interaktywna getknow, mamy bogate doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych dla wielu branż. Projektowanie skutecznych i responsywnych witryn to nasza specjalność, więc z przyjemnością stworzymy taką również dla Ciebie.
strony www

Projektowanie stron internetowych Toruń - co warto wiedzieć o naszej pracy?

Tworzenie stron internetowych to nie tylko nasza praca, ale też pasja, którą realizujemy od wielu lat. W każdy projekt strony internetowej wkładamy wiele serca, a współpraca z Klientami to dla nas czysta przyjemność. Każda witryna oparta jest na rozwiązaniach, prawidłowo funkcjonujących na każdym urządzeniu.

Nasze strony internetowe są tworzone w oparciu o najlepsze standardy. W zespole getknow działają webdeveloperzy, graficy, copywriterzy i kontrolerzy, którzy dbają o jakość stron www i mogą stworzyć dla Ciebie specjalny, dedykowany system CMS lub wiele innych rozwiązań - w przystępnej cenie, dopasowanej do Twoich możliwości budżetowych.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe są responsywne (dopasowane do różnej wielkości ekranu), działające na różnych przeglądarkach i przygotowane pod pozycjonowanie. Pamiętaj, że koszt wykonania strony jest uzależniony od potrzeb Klienta. Przedstawimy Ci ofertę na tworzenie stron, a Ty zdecydujesz, czy chcesz dołączyć do grona naszych Klientów. Na wszystkie strony www udzielamy gwarancji.

Czy miejsce Twojej działalności ogranicza nasze tworzenie stron internetowych? Toruń, Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk - działamy na terenie całej Polski. Nowoczesną stroną internetową możesz pochwalić się praktycznie na całym świecie.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Dlaczego warto mieć swoją stronę www?

Posiadanie strony internetowej przekłada się na liczbę nowych Klientów, utrzymanie stałych kontrahentów czy zwiększenie sprzedaży (jeżeli interesuje Cię sprzedaż za pomocą sklepów internetowych). Mając nowoczesną stronę internetową, możesz liczyć na efektywną promocję przez Google i to, że Twoi klienci będą Cię lepiej postrzegać.

Z jakiego względu warto zainwestować w stworzenie strony przez naszą agencję? Powodów jest naprawdę wiele.

- Witryny internetowe pozwalają zdobyć wielu nowych klientów, którzy znajdą stronę www w wynikach wyszukiwania. Zwiększają też współczynnik konwersji (np. kontakt z usługodawcą).

- Witryny pomagają w budowaniu wizerunku marki rzetelnej, nowoczesnej i stawiającej na sprawdzone rozwiązania. Wystarczy w tym celu prowadzić np. eksperckiego bloga.
- Strona www umożliwia przeglądanie informacji o firmie na urządzeniach mobilnych, ale także sprzętach typu desktop. To zwiększa zaufanie do marki.

- Dzięki formularzom na stronie, witryny pomagają Klientom w nawiązaniu kontaktu z pracownikiem strony. Forma kontaktu (w przeciwieństwie do infolinii) może być całodobowa.

- Strony, takie jak sklepy internetowe, są wsparciem przy sprzedaży produktów, ułatwiają rozliczenie płatności i pozwalają na pełną obsługę Klienta bez konieczności angażowania pracowników.

Posiadanie strony internetowej przekłada się na wiarygodność firmy. Strona www pełni rolę całodobowej wizytówki. Zaspokoisz potrzeby Klienta, który może sprawdzić zakres świadczonych przez Ciebie usług, asortyment i ceny towaru, sposób wykonywania określonych prac czy koszt wysyłki. Dziś strona internetowa to wszechstronna wizytówka, pozwalająca zwiększyć zakres działań marketingowych, informacyjnych czy sprzedażowych.

100% Satysfakcji

Tworzymy strony www na światowym poziomie, zapewniając doskonałe doświadczenia dla użytkowników.

Autorskie projekty graficzne - UX/UI

strony internetowe tworzymy w oparciu o indywidualny projekt graficzny – nie szablony. Zgodne z najnowszymi trendami UX/UI.

Spójny wizerunek
marki

Jako doświadczona agencja marketingowa, wiemy, że strona internetowa to istotny element w kształtowaniu marki. Współpraca z nami gwarantuje, że wszystkie aspekty wizerunku bydą unikalne i spójne.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu sklepów i stron internetowych.

Doskonała obsługa

Sprawna obsługa po wykonaniu strony www to dla nas priorytet. Reagujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.

Opieka i gwarancja

Zapewniamy wsparcie i doradztwo po realizacji strony www. Na wszystkie nasze realizacje udzielamy gwarancji.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksowe usługi  marketingowe, które obejmują: projektowanie graficzne, programowanie, strategie marketingowe, copywriting, SEO, naming czy prowadzenie reklam Google ADS Facebook ADS i LinkedIn ADS.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Strony www Toruń - krok po kroku

Pamiętaj, że tworzymy strony www, dbając o najwyższe standardy. Podczas spotkania wskażemy, ile kosztuje strona internetowa, którą chcesz zamówić, przedstawimy czas realizacji strony internetowej i opowiemy Ci o zakresie planowanej pracy. Jeżeli powierzysz nam tworzenie stron www, zajmiemy się kolejnymi etapami.

Wykonując strony internetowe (Toruń, Bydgoszcz czy dla klientów z innych miast) dbamy o profesjonalne podejście i potrzeby Klienta. Uwzględniamy Twoje wskazówki na każdym etapie pracy. Zdajemy sobie sprawę, że jesteś specjalistą w branży, a sugestie mogą pomóc nam w działaniu. Pamiętaj, że każda strona opracowana jest tak, aby ułatwić późniejsze pozycjonowanie w Google (które możesz również zlecić naszym pracownikom).

Rezerwacja hostingu i domeny

Strona czy sklepy internetowe muszą mieć swój adres oraz serwer, na którym umieścimy pliki. Zanim zajmiemy się Twoją stroną www od strony graficznej czy tekstowej, zarezerwujemy dla Ciebie hosting i pomożemy wybrać najlepszą domenę.

Planowanie i analiza konkurencji

Każda strona www oparta jest na pełnej analizie potrzeb Klienta i odbiorców witryny. Sprawdzamy, czego mogą oczekiwać użytkownicy i na co zwracają uwagę. Podpatrujemy też konkurencję, aby strona była jak najlepiej dopasowana do współczesnych trendów w Twojej branży.

Przygotowanie strony www od strony graficznej

Kolejnym etapem tworzenia strony www jest przygotowanie materiałów graficznych. Stworzymy indywidualny szablon, zaprojektujemy buttony czy banery oraz przygotujemy zdjęcia do publikacji. Cała identyfikacja strony będzie spójna i logiczna.

Realizacja kodu strony www

Toruń, Warszawa, Kraków - niezależnie od tego, gdzie wykonujemy stronę internetową i dla jakiego klienta, nasi webdeveloperzy opracowują indywidualne rozwiązania techniczne, zwiększające funkcjonalność witryny. W czasie tworzenia kodu strony, wdrażamy grafiki, przygotowujemy formularz kontaktu czy opracowujemy dedykowane systemy płatności.

Wdrożenie prokonsumenckich tekstów na bazie słów kluczowych

Na tym etapie na stronie pojawią się opisy produktów, kategorii, teksty blogowe czy opisy działań firmy, przygotowane przez profesjonalnych copywriterów. Teksty będą zawierać przydatne informacje z punktu widzenia Twojego klienta oraz pomogą w promowaniu witryny w Google.

Testy witryny internetowej - ostatnim etapem jest sprawdzenie tego, jak działa cały system. Zrobimy testy płatności, sprawdzimy funkcjonowanie poszczególnych podstron i zweryfikujemy pracę kolejnych linków. Wyeliminujemy błędy i zaprezentujemy Ci gotową witrynę internetową.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
Tworzenie stron toruń

Jakie strony internetowe realizujemy?

Realizujemy strony internetowe różnego rodzaju. Przygotowujemy między innymi rozbudowane sklepy internetowe (z dedykowanym systemem płatności), landing page, strony www o charakterze blogowym czy strony w formie portali internetowych.

Nie jest nam obca także strona internetowa typu one page, multi page, strona internetowa w formie wizytówki czy tworzenie stron konkretnych produktów, lub usług. Nie ma dla nas strony, której nie jesteśmy w stanie wykonać.

Przypominamy, że każda strona internetowa wykonana jest w oparciu o dokładnie przemyślany, stworzony specjalnie dla Ciebie web design. To element budowania wizerunku firmy, dzięki któremu strona będzie spójna z filozofią Twojej firmy i innymi, prowadzonymi przez Ciebie działaniami marketingowymi.

Pamiętaj, że my nie tylko tworzymy strony internetowe!

Jako agencja marketingowa getknow świadczymy wszechstronne prace w Sieci, uwzględniając trendy, jakimi "żyje" Internet. Na jakie usługi możesz liczyć? W naszym portfolio (które przedstawiamy na stronie) znajduje się m.in. projektowanie graficzne, kompleksowa identyfikacja wizualna witryny, pozycjonowanie stron pod wyszukiwarkę Google, a także tworzenie strategii marketingowych i wiele innych działań.

Charakteryzuje nas doświadczenie, przystępna cena usług i to, że z całego serca chcemy pomóc Klientom w wypromowaniu się w sieci. Jeżeli interesuje Cię kompleksowa obsługa marki w Internecie i zależy Ci na agencji mającej duże doświadczenie w digital marketingu - skontaktuj się z nami. Zapewniamy owocną współpracę na wysokim poziomie, w miłej atmosferze.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Stworzymy stronę internetową Twoich marzeń!

Strony www, by realizowały cele biznesowe Klienta, muszą nie tylko się wyróżniać, ale i być dobrze zoptymalizowane oraz intuicyjne w obsłudze i użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz usługi przygotowania różnego rodzaju stron internetowych - także dla Klientów z Torunia. Posiadamy też bogate portfolio wykonanych stron i sklepów internetowych. 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów - poznaj satysfakcje.
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED