ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Słupsk

Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka każdego biznesu. W agencji interaktywnej getknow doskonale to wiemy, dlatego tworzymy sklepy internetowe i strony www od podstaw, zgodne z aktualnymi wytycznymi UX/UI i maksymalnie dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Jako zespół specjalistów, doskonale wiemy, jak to robić i robimy to dobrze!
Jeżeli zależy Ci więc na tym, by wykonanie strony internetowej Twojej firmy było na najwyższym poziomie, świetnie trafiłeś! 

W getknow gwarantujemy pełną satysfakcję na każdym etapie tworzenia stron www. Porozmawiajmy o Twojej nowej stronie internetowej!
strony www

Tworzymy profesjonalne 
i responsywne strony internetowe

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, w każdym przypadku stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu. Specjalizujemy się w tworzeniu stron i sklepów internetowych od podstaw, a nie w oparciu o szablony. Dzięki temu masz 100% pewności, że wyróżnisz się na tle konkurencji i skutecznie przyciągniesz Klientów do swojej firmy.

Projektując strony internetowe, jesteśmy elastyczni, terminowi i profesjonalni. Każda strona www, którą oddajemy w ręce Klientów, jest responsywna, zoptymalizowana pod SEO i zgodna z wytycznymi UX/UI.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Dlaczego warto powierzyć tworzenie stron internetowych właśnie nam?

Tworzymy nowoczesne strony internetowe - strony, które przyciągają spojrzenia i sprawiają, że chce się na nich być. Czy wiesz, dlaczego jest to możliwe? Przede wszystkim, zawsze dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. W efekcie, każda strona www, którą tworzą nasi specjaliści, jest w pełni dostosowana do ich oczekiwań i potrzeb.

Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę. Oznacza to, że nigdy nie pozostawiamy Klientów samym sobie. Doskonale wiemy, że tworzenie stron www jest wieloetapowym procesem, który niekiedy może "przerazić" nowych Klientów. W związku z tym, zawsze służymy radą i jesteśmy dostępni pod telefonem i mailem.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy, w związku z czym robimy wszystko, co możliwe, by osiągnął pełną satysfakcję ze strony internetowej, którą dla niego stworzymy. 

Indywidualne podejście jest jednym z naszych największych wyróżników. Oprócz tego, Klienci doceniają kreatywność, zaangażowanie i terminowość naszych specjalistów.

Stworzymy dla Ciebie stronę www, która będzie w 100% dostosowana do specyfiki Twojego biznesu i jednocześnie uzyska wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania!

Pełna satysfakcja

Bardzo zależy nam na pełnej satysfakcji naszych Klientów. Dlatego też oferujemy im m.in. pełną kontrolę nad procesem tworzenia stron www oraz możliwość nieograniczonych poprawek witryny.

Indywidualna szata graficzna UX/UI

Strony internetowe Słupsk są przez nas tworzone zawsze od podstaw, nie w oparciu o gotowy szablon. Tak spersonalizowane witryny szybko osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarce i mogą być określane jako skuteczne strony internetowe, przyciągające Klientów dla Twojego biznesu.

Spójny wizerunek marki


Spójny wizerunek marki jest bardzo istotny, buduje on profesjonalizm i wiarygodność Twojej firmy. Dlatego nasze tworzenie stron internetowych Słupsk zawsze odbywa się po rozmowie z Klientem i wypełnieniu przez niego briefu.

Doświadczenie


Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron www dla różnych branż. Dlatego też wszystkie nowe strony internetowe, które powstają w naszej agencji interaktywnej getknow, są profesjonalne, responsywne i atrakcyjne wizualnie.

Doskonała obsługa

Każdy Klient ma swojego opiekuna, który jest dla niego dostępny pod telefonem i mailem. Nie wyobrażamy sobie pozostawienia kogoś bez odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się na każdym etapie realizacji zlecenia.

Opieka

Nasza opieka nad Klientem nie kończy się po oddaniu strony internetowej. Po wykonaniu usługi wciąż oferujemy wsparcie techniczne i kontakt z dedykowanym opiekunem.

Kompleksowość usług

Oprócz tworzenia stron internetowych, oferujemy także szereg innych usług. Są to m.in. branding, naming, copywriting, kompleksowe wsparcie w zakresie SEO, kampanie reklamowe czy stategie marketingowe.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Wiemy, jak powinna wyglądać profesjonalna strona www!

Jaka powinna być dobra strona internetowa Słupsk? My doskonale to wiemy! Sprawdź, czy Twoja witryna spełnia wszystkie te kryteria.

Dostosowana do charakteru Twojego biznesu

Twoja strona internetowa powinna być spójna z charakterem Twojej działalności i jednocześnie identyfikacją wizualną Twojej marki. W getknow gwarantujemy maksymalne dostosowanie, ponieważ doskonale wiemy, jak bardzo wpływa to na postrzeganie Twojej witryny. Stąd zawsze dopracowujemy projekt strony w 100%, umożliwiając Ci dokonywanie nieograniczonej ilości poprawek.

Responsywna

Projektowanie stron internetowych jest procesem złożonym i obejmuje nie tylko warstwę graficzną witryny, ale i kwestie techniczne. W getknow kładziemy duży nacisk na responsywność stron www. Dzięki temu, działają bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Intuicyjna

Jeżeli zdecydujesz się zaufać naszej agencji getknow, gwarantujemy, że Twoja strona internetowa będzie w pełni intuicyjna. Oznacza to, że użytkownik nie będzie miał żadnych problemów z nawigacją i dotarciem do informacji, jakie go interesują. Ty natomiast będziesz mógł w prosty sposób zarządzać stroną dzięki prostemu panelowi CMS.

Zoptymalizowana pod SEO

Marzy Ci się, żeby Twoją stronę www można było w prosty sposób wyszukać w Sieci? Pełna optymalizacja pod SEO, którą oferujemy, umożliwi to Twoim potencjalnym Klientom!

Przyciągająca uwagę

Strony internetowe, które projektujemy, skutecznie przyciągają uwagę. Jest to bardzo istotne w kontekście pozyskiwania Klientów dla Twojej firmy. W końcu obecnie stronę w Internecie ma praktycznie każdy, a skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji to już sztuka.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
korzystna

oferta

Zainteresowaliśmy Cię ofertą projektowania strony internetowej od podstaw, w oparciu o najnowsze trendy i wytyczne? Stwórzmy wspólnie coś wspaniałego!

Pamiętaj jednocześnie, że - oprócz tworzenia stron internetowych - mamy w ofercie także inne usługi.

Zapraszamy do kontaktu!

W getknow oferujemy szeroki zakres usług 
dla Twojego biznesu!

Tworzenie stron www to tylko jedna z naszych usług dla Twojego biznesu. Oprócz projektowania stron internetowych, oferujemy także m.in. naming, branding, strategie marketingowe, copywriting, kampanie reklamowe FB/Google/LI Ads czy social media marketing.

Jeżeli interesuje Cię kompleksowe wsparcie i szukasz profesjonalistów, którzy oferują realną opiekę nad Klientami, zachęcamy do współpracy!

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Porozmawiajmy o Twojej nowej stronie www!

Wciąż masz wątpliwości czy pytania dotyczące procesu tworzenia strony www czy nas jako agencji? Wypełnij formularz kontaktowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy!

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycenę na stworzenie strony www.
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED