ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Sierpc

Stabilna strona internetowa to kluczowy element oblicza każdej firmy. W getknow, jako doświadczona agencja interaktywna, mamy świadomość tego faktu. Dlatego projektujemy sklepy internetowe oraz strony www od podstaw, zgodnie z najnowszymi trendami w obszarze UX/UI, zapewniając pełne dostosowanie do oczekiwań każdego Klienta. Jako wyspecjalizowany zespół, dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami, aby wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie!
Strony internetowe to podstawowy element promocji marki. Może służyć do prezentowania usługi lub do bezpośredniej sprzedaży produktów (jak np. sklep internetowy). Do przygotowania witryny należy się w odpowiedni sposób przygotować, aby zauważyli ją klienci oraz wyszukiwarka Google.

W getknow dbamy o kompleksową satysfakcję naszych klientów na każdym etapie procesu tworzenia wysokiej jakości stron internetowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy Cię do rozmowy, aby omówić możliwości stworzenia nowej witryny internetowej dla Twojej firmy, dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań!
strony www

Projektujemy strony internetowe Sierpc z profesjonalnym i responsywnym podejściem!

Nie ważne, jaką działalność prowadzisz, zawsze stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która będzie prezentować się doskonale na każdym typie urządzenia. Nasza specjalizacja obejmuje projektowanie stron i sklepów online od podstaw, bez użycia gotowych szablonów. Dzięki temu masz gwarancję, że wyróżnisz się spośród konkurencji, przyciągając uwagę potencjalnych klientów do swojego biznesu.

W procesie tworzenia stron internetowych wyróżnia nas elastyczność, punktualność i profesjonalizm. Każda witryna www, którą dostarczamy naszym klientom, jest responsywna, zoptymalizowana pod kątem SEO oraz zgodna z zasadami UX/UI.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe Sierpc to nasza specjalność!

Jak wybrać wykonawcę pod stronę internetową? Na co zwrócić uwagę?

Tworzenie stron internetowych może być wymagającym zadaniem, zwłaszcza na tak konkurencyjnym rynku jak Sierpc. W tworzeniu witryn dla przedsiębiorców kluczowa jest dbałość o design, wysoką jakość treści, funkcjonalność oraz szybkość działania.

Tylko najlepsze agencje potrafią stworzyć dla Ciebie strony internetowe spełniające te kryteria. Sierpc to obszar, gdzie działa wiele firm, dlatego czasem trudno jest wybrać tę najlepszą. Przy poszukiwaniu odpowiedniej agencji zwróć uwagę na ich referencje oraz dotychczasowe realizacje.
Do każdego projektu podchodzimy z unikalnym podejściem. Każdy klient zajmuje dla nas wyjątkowe miejsce, dlatego podejmujemy wszelkie możliwe działania, by zapewnić mu pełne zadowolenie z witryny internetowej, którą dla niego stworzymy.

Nasze spersonalizowane podejście stanowi nasz główny atut. Ponadto, klienci doceniają naszą kreatywność, zaangażowanie oraz terminowość.

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, która będzie w pełni dopasowana do charakteru Twojego biznesu oraz osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania!

Pełna satysfakcja

Niezmiernie zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów. Dlatego też zapewniamy m.in. pełną kontrolę nad procesem kreowania stron internetowych Sierpc oraz możliwość nieograniczonych korekt witryny.

Indywidualna szata graficzna UX/UI

Tworzymy strony internetowe Sierpc od podstaw, unikając gotowych szablonów. Takie spersonalizowane witryny szybko uzyskują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i mogą być uznane za efektywne strony internetowe, przyciągające Klientów do Twojego biznesu.

Spójny wizerunek marki

Spójny obraz marki ma kluczowe znaczenie, gdyż buduje on wiarygodność i profesjonalizm Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego nasze projekty stron internetowych Sierpc zawsze opierają się na konsultacji z Klientem oraz wypełnieniu przez niego formularza briefu.

Doświadczenie

Nasi ekspertowie dysponują długim stażem w zakresie tworzenia stron internetowych dla rozmaitych sektorów. Dlatego każda nowa witryna internetowa, wytwarzana w ramach naszej agencji interaktywnej getknow, prezentuje się profesjonalnie, jest responsywna i estetycznie przyjemna dla oka.

Doskonała obsługa

Każdy Klient otrzymuje swojego opiekuna, który jest dostępny pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, że ktoś pozostaje bez odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić na każdym etapie realizacji zamówienia.

Opieka

Nasza troska o Klienta nie ustaje po dostarczeniu strony internetowej. Po zakończeniu projektu nadal zapewniamy wsparcie techniczne oraz stały kontakt z dedykowanym doradcą.

Kompleksowość usług

Poza kreowaniem stron internetowych, proponujemy także szeroki wachlarz innych usług. Obejmują one między innymi budowę marki, dobór nazwy, redakcję tekstów, kompleksowe wsparcie w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych, kampanie promocyjne oraz strategie marketingowe.

nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Mamy kompetencje, by stworzyć strony internetowe doskonale dopasowane do potrzeb!

Jak powinna prezentować się solidna strona internetowa Sierpc? Znamy odpowiedź doskonale! Upewnij się, czy Twoja witryna spełnia wszystkie te wymagania.

Dostosowana do charakteru Twojego biznesu

Twoja witryna internetowa musi idealnie odzwierciedlać charakter Twojej działalności oraz wyrażać wizualną tożsamość Twojej marki. W getknow zapewniamy absolutne dopasowanie, zdając sobie doskonale sprawę, jak znaczące jest to dla odbioru Twojej strony. Dlatego zawsze dokładnie dostosowujemy projekt witryny, zapewniając Ci możliwość wprowadzenia nieograniczonej liczby poprawek.

Responsywna

Kreowanie stron internetowych to proces skomplikowany, obejmujący nie tylko aspekt graficzny witryny, ale także kwestie techniczne. W getknow stawiamy duży akcent na responsywność stron internetowych. Dzięki temu działają one bezbłędnie na każdym urządzeniu.

Intuicyjna

Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, gwarantujemy, że Twoja strona internetowa będzie całkowicie intuicyjna. To oznacza, że użytkownik nie napotka żadnych trudności w nawigowaniu ani w znalezieniu potrzebnych mu informacji. Ty z kolei będziesz mógł łatwo zarządzać stroną dzięki prostemu panelowi CMS.

Zoptymalizowana pod SEO

Czy marzysz o tym, aby Twoja witryna internetowa była łatwo odnajdywana w Sieci? Pełna optymalizacja pod kątem SEO, którą oferujemy, ułatwi to Twoim potencjalnym klientom!

Przyciągająca uwagę

Tworzone przez nas strony internetowe skutecznie przyciągają uwagę. To bardzo istotne w kontekście pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu. W końcu obecnie praktycznie każdy ma swoją stronę w Sieci, a efektywne wyróżnienie się na tle konkurencji to już prawdziwe wyzwanie.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe Sierpc

Oferta

Czy nasza oferta, utworzenia strony internetowej od zera, według najnowszych trendów i wytycznych, zaintrygowała Cię? Pozwól nam razem stworzyć coś naprawdę wyjątkowego!

Warto także pamiętać, że poza projektowaniem stron online, oferujemy wiele innych usług.

Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Projektowanie stron www Sierpc w getknow - jak przebiega cały proces?

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań, niezmiernie istotne jest dla nas pozyskanie kompleksowych informacji od Klienta. Dopiero po wypełnieniu briefu i udzieleniu odpowiedzi na dodatkowe pytania jesteśmy w pełni przygotowani do rozpoczęcia pracy. To dzięki tym danym posiadamy niezbędną wiedzę do podejmowania pierwszych kroków.

Rozważenie potrzeb jest niezmiernie istotne z wielu powodów. Dzięki niemu możemy lepiej zrozumieć Klienta, jego potrzeby i oczekiwania. W rezultacie projekty stron internetowych, które tworzymy w naszej agencji interaktywnej getknow, są profesjonalne i gotowe do pozycjonowania.

Nasza agencja dąży do świadczenia klientom usług najwyższej jakości w Internecie. Należy pamiętać, że nie tylko projektujemy strony internetowe, ale również oferujemy możliwość rozbudowy istniejących witryn.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Zaprojektujemy stronę internetową Twoich marzeń!

Niektórzy mogą sądzić, że stworzenie strony internetowej to zadanie, które może wykonać każdy. Ale faktem jest, że projektowanie stron wymaga znacznie więcej niż tylko podstawowych umiejętności.

Aby strony internetowe mogły osiągnąć cele biznesowe klienta, muszą nie tylko przyciągać uwagę, ale również być odpowiednio zoptymalizowane i intuicyjne. W agencji interaktywnej getknow doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od wielu lat!

Znajdziesz u nas różnorodne usługi tworzenia stron internetowych, dedykowane także klientom z Sierpca. Projektujemy m.in. sklepy internetowe, wizytówki, strony dla firm usługowych oraz właścicieli portali internetowych. Posiadamy obszerne portfolio wykonanych sklepów online. 

Liczymy, że staniemy się Waszymi zaufanymi partnerami. Do zobaczenia!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED