ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Płock

Zastanawiasz się nad nową stroną www? Marzy Ci się sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza agencja interaktywna getknow to grupa profesjonalistów, którzy specjalizują się w tworzeniu stron internetowych, które są zgodne z zasadami UX/UI, dobrze zoptymalizowane pod SEO i responsywne.
Jeżeli potrzebujesz strony internetowej, która rzeczywiście spełni Twoje cele biznesowe i będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy, koniecznie wypełnij nasz formularz i porozmawiajmy o współpracy!

Stwórzmy wspólnie stronę internetową, która przyciągnie do Ciebie potencjalnych nowych Klientów i zachęci ich do skorzystania z Twoich usług lub zakupu Twoich produktów.
strony www

Tworzymy skuteczne 
strony www

Prowadzisz działalność handlową i chcesz, żeby Twoja strona www była skuteczną platformą sprzedażową? A może świadczysz usługi, które chcesz komunikować na swojej stronie www? Niezależnie od celu biznesowego, jaki masz w stworzeniu strony internetowej, jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie witrynę, która będzie skutecznie go realizowała.

Tworząc strony internetowe, zawsze dbamy o Twoją pełną satysfakcję. Aby było to możliwe do osiągnięcia, gwarantujemy Ci nieograniczoną ilość poprawek, pełną elastyczność we współpracy oraz stałe wsparcie dedykowanego opiekuna.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Dlaczego współpraca z getknow 
się opłaca?

Jako getknow, jesteśmy zespołem specjalistów w pełni zaangażowanych w wykonywaną pracę. Cechuje nas terminowość, profesjonalizm oraz bogate doświadczenie, pozwalające nam tworzyć responsywne strony internetowe w oparciu o indywidualny projekt strony www.

Zanim przechodzimy do jakichkolwiek prac nad stroną internetową dla Klienta, zawsze zaczynamy od dokładnej diagnozy jego potrzeb. W efekcie, doskonale wiemy, na czym mu zależy i na co zwrócić szczególną uwagę na każdym etapie tworzenia stron internetowych.
Sklepy i strony www realizujemy zawsze od podstaw, nie w oparciu o gotowe szablony. Jest to nasz wyróżnik, ogromnie doceniany przez Klientów. W końcu jeżeli chcesz zrealizować dzięki witrynie swoje cele biznesowe, musisz wyróżniać się (pozytywnie) na tle konkurencji!

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla wielu różnych branż, choć nie tylko. Nieobce są nam również pozycjonowanie stron internetowych, tworzenie tekstów sprzedażowych oraz przygotowywanie strategii marketingowych. Współpraca z getknow to gwarancja kompleksowego wsparcia na każdym polu!

Pełna responsywność

Przy tworzeniu stron i sklepów internetowych zwracamy szczególną uwagę na to, by witryny wyglądały równie dobrze na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Dzięki temu, niezależnie od typu sprzętu, z którego się korzysta, stanowią zawsze najlepszą wizytówkę Twojej firmy.

Indywidualna szata graficzna - UX/UI

Nigdy nie tworzymy stron internetowych z szablonów. Każda witryna, którą projektujemy i wdrażamy, jest w 100% unikalna. Daje Ci to gwarancję wyróżnienia się od konkurencji.

Spójny wizerunek marki

Spójny obraz marki jest bardzo istotny. To on w dużej mierze decyduje o tym, czy ktoś wybierze Twoją firmę do współpracy, czy też nie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z getknow, zapewniamy Ci unikalność wszystkich tworzonych elementów i jednocześnie ich spójność z pozostałymi, dostępnymi w Sieci.

Doświadczenie

Agencja interaktywna getknow to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie - zarówno jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, jak i pozycjonowanie Twojej strony, kampanie marketingowe, strategie czy copywriting.

Doskonała obsługa

Doskonała obsługa to coś, co wyróżnia naszą agencję na tle wielu innych, istniejących na rynku. Jeśli zależy Ci więc nie tylko na jakości swojej strony internetowej, ale i świetnej oraz zaangażowanej obsłudze, porozmawiajmy o współpracy!

Opieka

Każdy Klient jest przez nas otoczony kompleksową opieką i wsparciem, które nie kończy się po oddaniu strony www, ale trwa znacznie dłużej. Pomagamy również m.in. przy implementacji zmian i aktualizacji.

Kompleksowość usług

Projektowanie stron www to tylko jedna z naszych usług. Oprócz niej, oferujemy również m.in. branding, SEO copywriting, kampanie reklamowe czy kompleksowe usługi graficzne.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Dobre strony internetowe, czyli jakie?

W getknow każda strona internetowa, którą tworzymy, jest w pełni profesjonalna, responsywna i intuicyjna dla potencjalnych Klientów. Chcesz się dowiedzieć, jakie kryteria powinna spełniać dobra strona www? Poniżej znajdziesz krótkie wyjaśnienie.

Dostosowane do specyfiki Twojej firmy

Strony internetowe (Płock, Warszawa, Kraków, ogólnopolskie czy o zasięgu międzynarodowym) powinny dobrze odzwierciedlać specyfikę Twojej działalności. Co to oznacza? Muszą być spójne z Twoją identyfikacją wizualną, profilem firmy, wyróżniać się na tle konkurencji... Z pewnością pomoże Ci w tym nasz autorski projekt strony (a, pamiętaj, każda witryna jest tworzona nie z szablonu, a od podstaw)!

Responsywne

Tworząc stronę internetową, nie można zapomnieć o tym, że musi być responsywna, czyli zachowywać się bez zarzutu na urządzeniu każdego typu. Dodatkowo, na każdym sprzęcie powinna wyglądać atrakcyjnie wizualnie. Jeśli skorzystasz natomiast z oferty naszej agencji interaktywnej getknow, to masz jak w banku!

Intuicyjne

Strony internetowe, oprócz wyróżniania się responsywnością i spójnością z wizerunkiem firmy, powinny równieżbyć intuicyjne. Ich prosta nawigacja czy łatwe do znalezienia przyciski call to action to tylko część spośród wielu kryteriów, które musi spełnić witryna, aby można było mówić o niej jako intuicyjnej.

Dobrze zoptymalizowane pod SEO

Aby strony były dobrze wyszukiwane w Google, muszą być odpowiednio zoptymalizowane pod SEO. Należy pamiętać o meta tytułach i opisach podstron, unikalnych treściach, nagłówkach... To wszystko ma znaczenie, jeżeli chodzi o pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Przykuwające uwagę

Co wpływa na efektywność witryny? Strona firmowa musi mieć po prostu "to coś"! Aby skutecznie wyrożnić się na tle konkurencji, warto unikać tworzenia stron w oparciu o gotowe szablony. W getknow doskonale o tym wiemy, dlatego też już na samym początku procesu stworzenia strony jasno komunikujemy, że projektujemy witryny zawsze "od podstaw", co gwarantuje oryginalność i unikalność.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
korzystna

OFERTA

Interesuje Cię oferta na stronę internetową dla Twojej firmy?

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i rozmowy z naszym specjalistą.

Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Oferujemy szerokie wsparcie, nie tylko w zakresie tworzenia stron www

Tworzenie stron internetowych Płock to tylko jedna z naszych usług. Na co dzień zajmujemy się wsparciem firm w znacznie bardziej kompleksowym zakresie.

Wśród naszych usług znajdują się również naming, branding, copywriting, kampanie reklamowe Google Ads i FB/IG Ads, a także projekty graficzne.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Stwórzmy wspólnie Twoją nową stronę www

Masz pytania dotyczące procesu współpracy z naszą agencją getknow? A może masz wątpliwości dotyczące procesu tworzenia strony www?

Porozmawiajmy o Twojej stronie www!

Aby otrzymać wycenę, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy wiedzieli, że jesteś gotowy na współpracę z profesjonalistami przy tworzeniu swojej nowej strony internetowej! Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach.

Poczuj pełną satysfakcję!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED