ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Olsztyn

Jako agencja marketingowa getknow, tworzymy responsywne strony internetowe, które realizują cele biznesowe naszych Klientów. Podczas projektowania stron www, największy nacisk kładziemy na profesjonalne podejście, dogłębne zrozumienie potrzeb zleceniodawców, a także sprawną komunikację. Dbanie o satysfakcję Klientów jest wpisane w nasze DNA! Strony internetowe Olsztyn - zapraszamy!
Mamy pełną świadomość, że prowadzenie biznesu bez strony www jest nie tyle trudne, co w wielu przypadkach niemal niemożliwe. Tworząc "od zera" strony internetowe, sklepy internetowe czy landing pages, zawsze pamiętamy o tym, by były zgodne z zasadami UX/UI. Cały proces budowy strony internetowej mamy dopracowany do perfekcji, co bezpośrednio wpływa na szybkość i jakość naszej pracy.

Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność!
strony www

Stwórz stronę internetową z profesjonalistami!

Dlaczego posiadanie strony internetowej jest tak istotne? Czy rzeczywiście sklepy internetowe muszą spełniać tyle wymogów, by finalnie "sprzedawały"?

Uwierz, że w dzisiejszym świecie firmie, której nie ma w Sieci, naprawdę trudno zaistnieć w branży. Klienci są coraz bardziej wymagający i - zanim dokonają jakiejkolwiek transakcji - wielokrotnie sprawdzają informacje o firmie i weryfikują je m.in. na jej stronie internetowej. Co, jeśli nie ma jej w Internecie? Często kończy się to wyborem innego usługodawcy.

Profesjonalna strona internetowa, czyli jaka...? Aby mówić o tym, że sklep internetowy jest skuteczny czy strona www - dobra, trzeba spełnić szereg wymogów. W getknow doskonale wiemy, co zrobić, by strony czy sklepy internetowe były w pełni profesjonalne. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę właśnie z nami, udowodnimy Ci, że strony internetowe tworzone od podstaw to klucz do sukcesu!

Strony www i sklepy internetowe Olsztyn, które projektujemy, wyróżniają się szybkością działania, optymalizacją pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także profesjonalną warstwą graficzną. W efekcie, są najlepszą możliwą wizytówką Twojej firmy, a o to przede wszystkim chodzi, prawda?
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Tworzenie sklepów 
i stron internetowych 
to nasza pasja

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną stronę internetową, wykonaną przez getknow?

Projektowanie stron internetowych w naszej agencji marketingowej getknow to wieloetapowy proces, zwieńczony powstaniem profesjonalnej i responsywnej strony www. 


Zarówno w przypadku stron, jak i sklepów internetowych, ogromny nacisk kładziemy na diagnozę potrzeb Klienta i poznanie jego biznesu. Takie indywidualne podejście pozwala nam na tworzenie stron www, które nie tylko "sprzedają", ale i są spójne z identyfikacją wizualną marki oraz budują jej pozytywny wizerunek.
Strony internetowe Olsztyn w naszym wykonaniu to witryny responsywne, zgodne z najnowszymi zasadami UX/UI oraz osiągające wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Doskonale wiemy, że samo stworzenie strony internetowej to za mało, by dotrzeć dzięki niej do potencjalnych Klientów. Kluczowe jest również pozycjonowanie stron internetowych, które także mamy w swojej ofercie.

Klienci doceniają nasze bogate doświadczenie i kreatywne pomysły. Wielokrotnie podkreślają, że tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe nie tylko w 100% spełniają ich oczekiwania, a wręcz je przewyższają.

Pełna satysfakcja

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żebyś był w pełni usatysfakcjonowany ze strony internetowej, którą stworzymy. Gwarantujemy nieograniczone zmiany w projekcie witryny podczas jej tworzenia.

Indywidualna szata graficzna - UX/UI

Nie tworzymy stron internetowych z szablonów - stawiamy na pełną personalizację na każdym poziomie. To gwarancja, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji.

Spójny wizerunek marki


Jesteśmy agencją interaktywną, która dba o spójność wizerunku Klientów. Nie zapominamy o tym, że strona internetowa jest wizytówką każdej firmy.

Doświadczenie


Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży, co znacznie wpływa na efekty ich pracy. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji.

Doskonała obsługa

Jednym z naszych priorytetów jest doskonały kontakt z Klientem. Indywidualni opiekunowie Klienta są zawsze na wyciągnięcie ręki, odpowiadając na pytania zwykle w ciągu 24 godzin od ich otrzymania.

Opieka

Opieka nad Klientami nie kończy się u nas w momencie stworzenia i akceptacji strony internetowej. Pomagamy również na etapie implementacji zmian i aktualizacji.

Kompleksowość usług

Jako agencja interaktywna, mamy znacznie szerszy zakres usług niż tworzenie stron internetowych (Olsztyn, jak i cała Polska). Oprócz tego, oferujemy branding, copywriting, konfigurację kampanii reklamowych Google, FB, IG czy LI Ads, jak również różnorodne projekty graficzne.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Sprawdź, jakie strony www tworzymy w getknow

Interesują Cię strony internetowe? Olsztyn to miejsce, gdzie prowadzisz firmę, a może masz działalność całkowicie zdalną i świadczysz usługi na terenie całej Polski? Sprawdź, jakie strony internetowe tworzymy w agencji interaktywnej getknow.

Projektowane od podstaw

Proces tworzenia stron internetowych jest w przypadku naszej agencji interaktywnej getknow wieloetapowy. Wiąże się to z tym, że tworzymy strony internetowe "od zera", nie z szablonu. Wykonanie strony internetowej tego typu jest więc bardziej czaso- i pracochłonne. Jednocześnie jednak witryna staje się jedyna w swoim rodzaju i skutecznie wyróżnia Cię w Sieci.

Proste w obsłudze

Skuteczne strony internetowe, które tworzymy, są mocno intuicyjne i łatwe w obsłudze. Nasi Klienci mogą z łatwością wprowadzać na nich zmiany w tekście. Z perspektywy użytkowników stron www, projektowane przez nas witryny są również proste w nawigacji. Jest to nasz priorytet, ponieważ doskonale wiemy, że UX/UI w dużym stopniu wpływają na pozycjonowanie strony.

Responsywne

Kolejną zaletą każdej strony internetowej, którą tworzymy w getknow, jest jej responsywność. Oznacza to, że witryny wyglądają równie dobrze w każdej rozdzielczości ekranu i na każdym urządzeniu. Weryfikacja responsywności odbywa się na etapie, jakim jest wdrożenie strony internetowej.

Zoptymalizowane pod SEO

Nawet najlepsze strony www Olsztyn nie będą widoczne w Sieci bez dostosowania ich do wymogów SEO. Profesjonalnie wykonana strona internetowa przez specjalistów z naszej agencji interaktywnej getknow jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę. W związku z tym, osiąga lepsze wyniki w Google i jest bardziej widoczna. Innymi słowy - odwiedza ją więcej Twoich potencjalnych Klientów!

Posiadające "to coś"

Od czego zależy sukces strony internetowej? Oczywiście, od intuicyjnej nawigacji, optymalizacji pod SEO, responsywności, wyglądu itp. Oprócz tego, nie można zapomnieć o "tym czymś" - czymś, co jest często nienazwane, ale mocno przyciąga. My gwarantujemy, że każda strona internetowa Olsztyn, którą stworzymy, wyróżni się na tle konkurencji (i to nie tylko z uwagi na fakt, że tworzenie stron internetowych odbywa się u nas od podstaw).
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony www Olsztyn

Oferta

Kontaktowałeś się już z wieloma osobami, które mówią: "projektuję profesjonalne strony internetowe"? Nie wierz na słowo i zawsze sprawdzaj ofertę i portfolio potencjalnego kontrahenta.

My jako getknow oferujemy znacznie więcej niż "tylko" dobrą stronę internetową. Jeśli natomiast chcesz oddelegować również inne działania marketingowe, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Zaznaj pełną satysfakcję!

getknow oferuje znacznie więcej niż strony internetowe Olsztyn!

Strony internetowe to nasza specjalność, ale - z drugiej strony - oferujemy znacznie więcej niż tylko je.

Oprócz projektowania stron internetowych, świadczymy również takie usługi, jak copywriting czy SEO copywriting, branding, projekty graficzne, naming oraz skuteczne kampanie reklamowe.

Na co dzień wspieramy Klientów z różnych branż, dbając o dobrą komunikację, najwyższą jakość usług oraz pełną satysfakcję.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Porozmawiajmy 
o współpracy!

Zależy Ci na stronie www responsywnej, zoptymalizowanej pod SEO i tworzonej od podstaw - nie z szablonu? Współpraca z naszą agencją interaktywną getknow to strzał w dziesiątkę.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i umiejętności przy projekcie strony internetowej, która będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Działamy na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, czy interesują Cię strony internetowe Olsztyn, Gdańsk czy Poznań, zawsze profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem wesprzemy Cię w stworzeniu dobrej strony www.

Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED