ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Lubuskie

Jako firma getknow, skupiamy się na projektowaniu stron internetowych, które nie tylko są responsywne, ale także skutecznie realizują cele biznesowe naszych klientów. Nasze podejście opiera się na profesjonalizmie, głębokim zrozumieniu ich potrzeb oraz efektywnej komunikacji. Dla nas satysfakcja klientów to nie tylko cel, to nasza filozofia działania.
Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez obecności online jest praktycznie niemożliwe. Dlatego też, tworząc strony internetowe, sklepy online czy landing pages od podstaw, zawsze kładziemy nacisk na zapewnienie zgodności z zasadami UX/UI. Nasz proces budowy stron internetowych został dopracowany do perfekcji, co przekłada się na szybkość i wysoką jakość naszej pracy.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych!
projektowanie stron www

Zbuduj swoją stronę internetową z doświadczonymi profesjonalistami!

W naszej agencji marketingowej getknow projektowanie stron internetowych to kompleksowy proces, który przechodzi przez wiele etapów. Efektem końcowym jest profesjonalna i responsywna strona internetowa, dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

W przypadku zarówno stron internetowych, jak i sklepów online, nasze podejście opiera się na głębokiej diagnozie potrzeb klienta i dogłębnym zrozumieniu jego biznesu. Dzięki temu indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie tworzyć strony internetowe, które nie tylko generują sprzedaż, ale także są zgodne z identyfikacją wizualną marki i budują pozytywny wizerunek.

Strony internetowe lubuskie w naszym wykonaniu to witryny responsywne, zgodne z najnowszymi zasadami UX/UI oraz osiągające wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Doskonale wiemy, że samo stworzenie strony internetowej to za mało, by dotrzeć dzięki niej do potencjalnych Klientów. Kluczowe jest również pozycjonowanie stron internetowych, które także mamy w swojej ofercie.

Klienci cenią nasze bogate doświadczenie i kreatywne podejście. Wielokrotnie podkreślają, że nasze profesjonalne strony internetowe nie tylko w pełni spełniają ich oczekiwania, ale nawet je przewyższają. Zainteresowany stworzeniem strony internetowej dla Twojej firmy? Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i przekonaj się, ile kosztuje stworzenie witryny idealnie dopasowanej do Twoich celów biznesowych.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Tworzenie stron internetowych i sklepów to nasza pasja!

Jakie korzyści przynosi posiadanie profesjonalnej strony internetowej wykonanej przez getknow?

W naszej agencji marketingowej getknow projektowanie stron internetowych to kompleksowy proces, który kończy się stworzeniem profesjonalnej i responsywnej strony internetowej.


W przypadku stron internetowych, jak i sklepów online, priorytetem jest dla nas diagnoza potrzeb klienta i zrozumienie jego biznesu. Dzięki temu indywidualnemu podejściu tworzymy strony www, które nie tylko generują sprzedaż, ale także są zgodne z identyfikacją wizualną marki i budują jej pozytywny wizerunek.
Tworzone przez nas strony internetowe lubuskie to witryny responsywne, które spełniają najnowsze standardy UX/UI oraz osiągają wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Rozumiemy, że samo stworzenie strony to dopiero początek, dlatego oferujemy również usługi pozycjonowania stron internetowych, co jest kluczowe dla dotarcia do potencjalnych klientów.

Nasi klienci regularnie podkreślają nasze szerokie doświadczenie oraz innowacyjne podejście. Tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania klientów.

Pełna satysfakcja

Dbamy o to, abyś był w pełni zadowolony z każdego aspektu strony internetowej, którą dla Ciebie tworzymy. Zapewniamy nieograniczone zmiany w projekcie witryny podczas jej tworzenia, aby finalny rezultat spełniał Twoje oczekiwania.

Indywidualna szata graficzna - UX/UI

Nie korzystamy z gotowych szablonów do tworzenia stron internetowych. Naszym priorytetem jest pełna personalizacja na każdym etapie projektu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twoja strona będzie wyjątkowa i wyróżni się na tle konkurencji.

Spójny wizerunek marki

Jesteśmy agencją interaktywną, która kładzie duży nacisk na spójność wizerunku naszych klientów. Świadczymy sobie sprawę, że strona internetowa jest wizytówką każdej firmy i dlatego dbamy o to, aby była ona zgodna z ich identyfikacją wizualną oraz przekazywała ich wartości i charakter.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów w branży, efekty ich pracy są znacząco wyższe. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji, ponieważ działamy w pełni profesjonalnie i skrupulatnie, dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych klientów.

Doskonała obsługa

Nasz priorytet to utrzymanie doskonałego kontaktu z klientami. Dlatego każdy klient ma swojego dedykowanego opiekuna, który jest zawsze dostępny i odpowiada na pytania zazwyczaj w ciągu 24 godzin od ich otrzymania.

Opieka

Nasza opieka nad klientami nie kończy się po stworzeniu i akceptacji strony internetowej. Oferujemy również pomoc w implementacji zmian i aktualizacji, zapewniając kompleksową wsparcie na każdym etapie działalności naszych klientów.

Kompleksowość usług

Jako agencja interaktywna, oferujemy znacznie więcej niż tylko tworzenie stron internetowych lubuskie oraz na terenie całej Polski. Nasza oferta obejmuje także branding, copywriting, konfigurację kampanii reklamowych na platformach takich jak Google, Facebook, Instagram czy LinkedIn, a także różnorodne projekty graficzne.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety dedykowanej strony www

Dowiedz się więcej o rodzajach stron internetowych, jakie tworzymy w getknow

Czy interesują Cię strony internetowe? Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę w województwie lubuskim, czy też masz działalność całkowicie zdalną i świadczysz usługi na terenie całej Polski, chętnie przedstawimy Ci przykłady stron internetowych tworzonych w naszej agencji interaktywnej getknow.

Tworzone od podstaw

Proces tworzenia stron internetowych w naszej agencji interaktywnej getknow jest wieloetapowy. Każda strona jest tworzona od podstaw, bez użycia gotowych szablonów. Choć jest to bardziej czasochłonne i wymaga większej pracy, ostateczny efekt jest witryną unikatową, która skutecznie wyróżni Cię w sieci.

Przyjazne użytkownikowi

Nasze skuteczne strony internetowe cechuje wysoka intuicyjność i łatwość obsługi. Klienci mogą bez problemu wprowadzać zmiany w tekście, co ułatwia dostosowanie strony do ich potrzeb. Z perspektywy użytkowników, nasze witryny są również łatwe w nawigacji, co stanowi nasz priorytet, gdyż wiemy, że dobre doświadczenia użytkownika (UX/UI) mają istotny wpływ na pozycjonowanie strony.

Responsywne

Kolejną zaletą każdej strony internetowej, którą tworzymy w getknow, jest jej responsywność. Oznacza to, że witryny prezentują się równie dobrze na różnych urządzeniach i w każdej rozdzielczości ekranu. Weryfikacja responsywności odbywa się na etapie wdrażania strony internetowej.

Dostosowane do optymalizacji pod kątem SEO

Nawet najlepsze strony internetowe lubuskie nie osiągną sukcesu w sieci bez odpowiedniej optymalizacji pod kątem SEO. Profesjonalnie wykonane strony internetowe przez specjalistów z naszej agencji interaktywnej GetKnow są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę, co przekłada się na lepsze wyniki w Google i większą widoczność. W rezultacie odwiedza je więcej potencjalnych klientów!

Z unikalnym charakterem

Sukces strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak intuicyjna nawigacja, optymalizacja pod kątem SEO, responsywność czy atrakcyjny wygląd. Jednak oprócz tych elementów istnieje coś, co często jest trudne do nazwania, ale wyjątkowo przyciąga uwagę użytkowników. Gwarantujemy, że każda strona internetowa w województwie lubuskim, którą stworzymy, wyróżni się na tle konkurencji dzięki temu "czemuś", co nadaje jej wyjątkowy charakter i przyciąga uwagę.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe lubuskie

Oferta

Spotkałeś się już z wieloma osobami, które twierdzą, że projektują profesjonalne strony internetowe? Nie ufaj jedynie słowom i zawsze sprawdzaj ofertę oraz portfolio potencjalnego wykonawcy.

W getknow oferujemy znacznie więcej niż tylko dobrą stronę internetową. Jeśli potrzebujesz także wsparcia w innych działaniach marketingowych, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Zapewniamy pełną satysfakcję!

W getknow znajdziesz znacznie więcej niż tylko usługi związane z tworzeniem stron internetowych lubuskie!

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu stron internetowych, ale jednocześnie oferujemy znacznie więcej niż tylko tę usługę.

Oprócz projektowania stron internetowych, zajmujemy się także copywritingiem i SEO copywritingiem, brandingiem, projektami graficznymi, nadawaniem nazw oraz prowadzeniem skutecznych kampanii reklamowych.

Codziennie wspieramy klientów z różnych branż, zapewniając im doskonałą komunikację, najwyższą jakość usług i pełną satysfakcję.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy firmom i markom rozwijać się zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Zapraszamy do dyskusji o możliwej współpracy!

Jeżeli zależy Ci na stronie internetowej, która jest responsywna, zoptymalizowana pod kątem SEO i tworzona od podstaw - bez gotowych szablonów - to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie. Współpraca z naszą agencją interaktywną getknow to pewny krok w dobrą stronę.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umiejętności w projektowaniu stron internetowych, które będą doskonałą wizytówką Twojego biznesu!

Nasze usługi są dostępne na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej w Toruniu, Gdańsku czy Krakowie, zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pełne zaangażowanie naszego zespołu.
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED