ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Kwidzyn

W agencji marketingowej getknow, specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, które skutecznie realizują założone cele biznesowe. Podczas projektowania stron www kładziemy szczególny nacisk na profesjonalne podejście, poznanie potrzeb oraz efektywną, sprawną komunikację i obsługę. Satysfakcja naszych Klientów zawsze jest dla nas priorytetem i stanowi integralną część naszego działania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych w Kwidzynie!
Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez obecności w internecie jest nie tylko trudne, ale w wielu przypadkach wręcz niemożliwe. Dlatego też, projektując i tworząc strony internetowe i sklepy internetowe "od zera", zawsze kładziemy nacisk na zgodność z zasadami UX/UI. 

Projektowanie i tworzenie stron internetowych dla mieszkańców Kwidzyna - Zapraszamy
tworzenie stron www

NOWOCZENE STRONY INTERNETOWE Kwidzyn

Strona internetowa jest niezwykle istotnym elementem wizerunku Twojego wizerunku oraz kluczowym narzędziem dla dynamicznego rozwoju biznesu, zlokalizowanego nie tylko w Kwidzynie, ale także w innych lokalizacjach. Co sprawia, że strony internetowe są tak niezbędne? Przede wszystkim umożliwiają skuteczną promocję oferowanych produktów lub świadczonych usług.

Strona internetowa to skuteczne narzędzie dotarcia do klientów. Nowoczesna, dobrze wypozycjonowana witryna internetowa może ona zastąpić dużą liczbę przedstawicieli handlowych. Przygotowując się do projektowania i tworzenia strony internetowej, analizujemy Twoją konkurencję oraz grupę docelową, dopasowując skuteczne działania do branży, w której działasz. 

Strona internetowa to wirtualne centrum operacyjne, gdzie Twoja firma może prezentować swoje produkty, usługi i wartości. Dzięki niej możesz dotrzeć do szerszego grona klientów, zbudować zaufanie i wizerunek marki oraz skutecznie konkurować na rynku.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
rzetelne

PROJEKTOWANIE
STRON INTERNETOWYCH
kwidzyn

Dlaczego warto współpracować z getknow?

Analiza potrzeb oraz zrozumienie branży są kluczowe dla stworzenia spersonalizowanej, efektywnej witryny internetowej oraz opracowania strategii marketingowej. To podejście pozwala na stworzenie stron, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także skutecznie konwertują odwiedzających na klientów.

Projektowane przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szybkości ładowania oraz doświadczeń użytkownika (UX/UI) oraz są zgodne z najnowszymi standardami. 

Zadbamy również o odpowiednie pozycjonowanie wykonanej strony internetowej, co pozwali Wam osiągnąć lepszą widoczność w wyszukiwarkach i przyciągnąć większą liczbę potencjalnych klientów.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży tworzenia stron internetowych.

Oferujemy wysokiej jakości usługi, a nasze strony www zbudowane są w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Skupiamy się na dostarczeniu profesjonalnych i responsywnych stron www, które spełniają najśmielsze oczekiwania. Dążymy do długofalowej współpracy

W procesie projektowania kładziemy duży nacisk na zrozumienie biznesu klienta oraz analizę potrzeb jego grupy docelowej. Dzięki temu tworzymy witryny internetowe, które są estetyczne, skutecznie reprezentują markę i budują pozytywny wizerunek. 


Nowoczesne strony internetowe Kwidzyn.

Postaw na jakość i skuteczność - wybierz getknow!

Pełna satysfakcja

Dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów z naszych projektów stron internetowych. Zapewniamy nieograniczone możliwości wprowadzania zmian w projekcie witryny podczas jej tworzenia.

Indywidualne projekty graficzne - UX/UI

Każdą stronę projektujemy od podstaw, korzystając z indywidualnych projektów graficznych, (nie szablonów) które są zgodne z najnowszymi trendami w zakresie UX/UI.

Spójny identyfikacja wizualna

Rozumiemy, że strona internetowa jest wizytówką i jednym z elementów identyfikacji wizualnej każdej firmy. Wszystkie elementy musza być spójne.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, zapewniamy jakość usług tworzenia stron www na jaką zasługujesz. 

Doskonała obsługa

Nasz priorytet to zapewnienie szybkiej i sprawniej obsługi po wykonaniu strony internetowej. 

Opieka

Po stworzeniu strony internetowej, dedykowany opiekun będzie do Twojej dyspozycji, aby zapewnić wsparcie i skuteczne doradztwo. Oferujemy pakiety obsługi i opieki nad Twoją stroną www.

Kompleksowa oferta

Oprócz tworzenia stron internetowych, specjalizujemy się w copywritingu,  reklamach Google ADS, Facebook ADS czy LinkedIn Ads, a także w różnorodnych projektach graficznych.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

projektowanie stron internetowych 

ZALETY WŁASNEJ STRONY WWW

Tworzenie stron internetowych Kwidzyn

Zapewniamy różnorodne projekty stron internetowych, dopasowane do Twoich oczekiwań i branży w której działasz. Sprawdź jakie strony www tworzymy w agencji interaktywnej getknow.

Projektowane od podstaw

Proces tworzenia stron internetowych jest wieloetapowy. Projektujemy strony www "od zera", bez użycia gotowych szablonów. Choć wykonanie takiej strony jest bardziej czasochłonne i wymaga większej pracy, efekt końcowy jest niepowtarzalny i skutecznie wyróżni się w Internecie.

Proste w obsłudze

Tworzone przez nas  strony internetowe są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze.  Projektując witryny, kładziemy duży nacisk na prostotę nawigacji, aby użytkownicy mogli łatwo poruszać się po stronach. Zdajemy sobie sprawę, że dobre doświadczenia użytkownika (UX/UI) mają istotny wpływ na pozycjonowanie strony, dlatego dbamy o ich odpowiednią realizację.

Responsywne

Kolejną zaletą każdej strony internetowej tworzonej przez agencję getknow jest jej responsywność. Oznacza to, że witryny prezentują się równie dobrze na każdej rozdzielczości ekranu i na każdym urządzeniu. Weryfikacja responsywności odbywa się na etapie wdrożenia strony internetowej.

Skrupulatnie przetestowane

Strona internetową oddamy do użytku, gdy wszystko zostanie dokładnie sprawdzone. Konieczne jest szczegółowa weryfikacja jej działania na różnych urządzeniach i przeglądarkach. 

Posiadające "to coś"

Sukces strony internetowej zależy od takich czynników jak: intuicyjna nawigacja, optymalizacja, responsywność czy estetyka itp. Oprócz tych podstawowych elementów istnieje również pewien nieuchwytny czynnik, który potrafi przyciągnąć uwagę użytkowników. W getknow gwarantujemy, że każda strona internetowa wyróżni się na tle konkurencji.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony www Kwidzyn

OFERTA

Poznaj naszą kompleksową ofertę usług w zakresie tworzenia i projektowania stron www. 

Jeśli potrzebujesz również wsparcia w innych działaniach marketingowych, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu, aby rozpocząć tworzenie strony www, która podkreśli wyjatkowość Twojej marki!

Zapewniamy pełną satysfakcję!

Tworzenie stron internetowych Kwidzyn

Zanim przystąpimy do pracy, priorytetowo traktujemy pozyskanie kompleksowych informacji od Klienta. Dopiero po zebraniu potrzebnych materiałów i udzieleniu odpowiedzi na pytania doprecyzowujące dysponujemy niezbędną wiedzą do podejmowania pierwszych działań.

Analiza potrzeb odgrywa kluczową rolę z wielu perspektyw. To poprzez nią zdobywamy pełne zrozumienie Klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań. W rezultacie tworzymy strony internetowe, które prezentują się profesjonalnie i spełniają swoje założenia.

Mamy ambicje dostarczania wszystkim Klientom usług kreatywnych najwyższej jakości. Warto zauważyć, że nasza oferta marketingowa obejmuje nie tylko tworzenie i projektowanie stron internetowych. Zapraszamy do sprawdzenia samemu.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Działamy w Polsce i za granicą

Zapraszamy do konsultacji na temat Twojej nowej strony www

Nie ważne, czy chodzi o budowę rozpoznawalności, promocję produktów lub usług, generowanie leadów czy budowanie marki od zera - istotne jest dopasowanie działań do konkretnych potrzeb i założonej strategii biznesowej.

Strony internetowe muszą nie tylko przykuwać uwagę, ale także być zoptymalizowane i intuicyjne. W getknow doskonale to rozumiemy, specjalizujemy się w tym od wielu latl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą tworzenia stron internetowych dla klientów z Kwidzyna i okolic.

Sprawdź nasze zrealizowane projekty oraz opinie i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED