ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Posiadasz biznes w Gorzowie Wielkopolskim i chcesz wybić się w Internecie? W dzisiejszych czasach w pierwszej kolejności musisz postawić na wykonanie nowoczesnej strony internetowej. Nasza agencja getknow wykonuje szeroką gamę stron internetowych. Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie chcemy mieć coraz więcej nowych klientów!
Tworzeniem stron internetowych zajmują się u nas specjaliści, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Przygotowaniem kodu zajmują się doświadczeni webdeveloperzy, a projektowanie pozostawiamy wyspecjalizowanym grafikom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że efekt pracy będzie satysfakcjonujący.
nowoczesne strony internetowe

Projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne strony www (sklepy internetowe, strony internetowe pełniące rolę wizytówki itd.) są istotne z punktu widzenia biznesowego. Pomagają promować markę w sieci, a działania takie jak pozycjonowanie stron (wyróżnienie witryny w wyszukiwarce Google) są najlepszym narzędziem marketingowym, ułatwiającym pozyskanie klientów.

Poza tym skuteczne strony, sklepy internetowe (Gorzów Wielkopolski, region, kraj, Europa - zakres działalności nie jest ważny) mogą znacznie poprawić Twoje obroty, pomagając w skutecznym sprzedawaniu Twoich produktów.

Działanie stron www to także kompleksowana informacja dla Klienta, dostępna całą dobę, siedem dni w tygodniu. Gdy śpisz lub jesteś na wakacjach, potencjalny odbiorca może sprawdzić informacje o historii Twojej firmy lub poznać zakres świadczonych przez Ciebie usług.

Pamiętaj, że stworzenie strony internetowej warto powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, jak wykonać projektowanie strony www od podstaw, realizując jednocześnie witrynę dopasowaną do współczesnych trendów, atrakcyjną dla potencjalnych odbiorców. Słowem tworzenie stron www warto powierzyć nam :)
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Postaw na sprawdzonego wykonawcę

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja od lat. Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe, działające na różnych urządzeniach i pozbawione błędów. Niezależnie czy mamy realizować tworzenie sklepów internetowych, czy wykonać stronę www o charakterze informacyjnym - wszystko wykonujemy od podstaw, na przygotowanym przez nas kodzie i w oparciu o dopasowane pod daną stronę internetową grafiki.
Wykonujemy różnego rodzaju nowoczesne strony internetowe. Realizujemy między innymi sklepy internetowe, blogi firmowe czy strony www o charakterze wizytówki. Robimy projekty dla dużych firm i niewielkich klientów. Każdą stronę tworzymy od podstaw. Możemy zająć się między innymi zarezerwowaniem domeny i hostingu. Pracujemy bazując na naszych rozwiązaniach, wyróżniając się na tle konkurencji.

Uwzględniamy indywidualne potrzeby i działamy na rzecz firm z Gorzowa Wielkopolskiego, ale też całej Polski. Jeżeli chcesz wyróżnić się w Internecie - na pewno warto skorzystać z naszej oferty wykonywania stron www. Gorzów Wielkopolski i cały region to także miejsce naszej działalności.

100% Satysfakcji

Nie idziemy na kompromisy. Poznaj pełną satysfakcje ze swojej nowej strony www.

Autorskie projekty graficzne - UX/UI

strony internetowe tworzymy na podstawie indywidualnego projektu graficznego, który jest zgodny z najnowszymi trendami UX/UI.

Spójny wizerunek
marki

Wiemy, że strona www to istotny element w kształtowaniu wizerunku marki. Współpraca z nami gwarantuje, że wszystkie aspekty wizerunku będą spójne.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie (poparte sukcesami) doświadczenie w branży projektowania stron internetowych.

Doskonała obsługa

Sprawna obsługa po wykonaniu strony czy sklepu internetowego jest dla nas  priorytetem. Doskonały kontakt i szybka to u nas standard.

Opieka i gwarancja

Zapewniamy kompleksowe wsparcie i doradztwo techniczne po realizacji strony www. Na wszystkie nasze działania udzielamy gwarancji.

Kompleksowa oferta

Jako zgrany team, oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi marketingowe.

nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Twoja nowa strona www - krok po kroku

Tworzenie stron internetowych to rozbudowany proces, który wymaga kompleksowego podejścia (niezależnie czy mówimy o przygotowaniu sklepów internetowych, landing page czy wizytówek). My wykonanie każdej, najlepszej strony dla naszych klientów zaczynamy od wysłuchania ich potrzeb. Dzięki temu dowiemy się, jakie elementy powinny pojawić się na stronie i jaki rodzaj witryny sprawdzi się w danym przypadku najlepiej. Będziemy wiedzieć, czy potrzebujesz strony www o charakterze informacyjnym, czy sprzedażowym. Co dalej?

Planowanie strony internetowej

zanim weźmiemy się za graficzne projektowanie stron internetowych, wykonamy etap planowania. Tutaj przeprowadzimy analizę konkurencji, sprawdzimy co warto wdrożyć na stronie, stworzymy plan contentu na podstronach i wykonamy szkic witryny.

Projektowanie stron www

Projekt strony internetowej to kolejny etap wykonania witryny. W tym momencie tworzymy strony internetowe pod kątem grafik. Opracowywane są m.in. szablon, butony, banery, grafiki contentowe i wszystko to, co pojawi się na stronie. Realizując sklepy internetowe, projektowanie obejmuje też dopasowanie zdjęć do potrzeb (kadrowanie, przeróbka graficzna, wycinanie tła itd.)

Tworzenie stron www pod kątem contentu

na tym etapie nasi copywriterzy wykonają teksty na witrynę, uwzględniające zasady SXO (połączenie SEO i user experience - dopasowanie treści do potrzeb użytkowników).

Realizacja strony internetowej

w tym momencie do działania wchodzą webdeveloperzy. Ich zadaniem jest prawidłowe ułożenie wszystkich elementów, stworzenie panelu zarządzania treścią, podpięcie narzędzi analitycznych i uruchomienie strony internetowej.

Optymalizacja strony internetowej

podczas realizacji tej części prac, sprawdzamy szybkość strony, kontrolujemy czy na witrynie nie ma błędów, czy strona prawidłowo wyświetla się na różnych urzadzeniach i przeglądarkach itd. Analizujemy pracę poszczególnych podstron, dopasowanie do wstępnie określonych słów kluczowych i wewnętrzne linkowanie. To podwaliny pod późniejsze działania SEO, które możesz nam zlecić.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe gorzów wielkopolski

Oferta 

Pamiętaj, że dziś większość stron zbudowana jest na bazie CMS (Wordpress). Realizujemy profesjonalne strony internetowe budowane od podstaw. Zasada ta dotyczy zarówno stron o charakterze wizytówkowych, jak i służących do realizacji usługi (m.in. sklepów internetowych).

Oferujemy szeroki wachlarz usług dkreatywnych.

Sprawdź opinie i...
Poznaj pełną satysfakcje! Zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem stron internetowych

Naszą specjalnością są nie tylko strony www. Agencja reklamowa getknow może zająć się takimi elementami marketingu jak identyfikacja wizualna, projekt ulotki, wsparcie techniczne istniejącej strony www, skuteczne pozycjonowanie czy innego rodzaju wsparcie Twojego biznesu, dopasowane do aktualnych trendów w marketingu. Możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony naszych pracowników, którzy mają duże doświadczenie pod względem działalności w sieci.

Jeżeli interesują Cię nasze usługi, miejscem działalności Twojej firmy jest Gorzów Wielkopolski (albo inne miasta w Polsce, Europie, a nawet na świecie) - skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tworzenie stron internetowych? Gorzów Wielkopolski wie, na co postawić!

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych

Niezależnie od lokalizacji, wspieramy marketingowo zarówno małe, średnie i duże firmy. Nasza oferta zapewni kompleksowe rozwiązania kreatywne dla Twojego przedsiębiorstwa.

Działamy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

Nasz doświadczony zespół jest gotowy do współpracy by skutecznie wsprzeć Cię w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Odkryj potencjał swojej marki z getknow!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED