ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe  chojnice 

Poszukujesz agencji interaktywnej w Chojnicach? getknow to doskonały wybór! Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Nasze usługi marketingowe obejmują min. tworzenie stron internetowych, ich optymalizację pod kątem SEO, pozycjonowanie czy reklamy Google ADS.
Strony internetowe to kluczowy element promocji marki, zwłaszcza dla lokalnych przedsiębiorstw w Chojnicach. Mogą służyć do prezentacji firmy i jej usług lub bezpośredniej sprzedaży produktów, jak w przypadku sklepu internetowego. Warto odpowiednio przygotować witrynę, aby zarówno klienci, kontrahenci jak i wyszukiwarka Google mogli ją zauważyć.

Nasza agencja ma wieloletnie doświadczenie w branży stron internetowych w Chojnicach. Tworzymy nowoczesne strony internetowe od podstaw, w oparciu o indywidualnne projekty graficzne, zamiast korzystać z gotowych szablonów. Nasze strony www spełniają oczekiwania różnych branż, dzięki umiejętnościom i możliwościom naszych pracowników. Działamy w pełni kompleksowo i zdalnie, co pozwala nam obsługiwać klientów z Chojnic i okolic. Sprawdź, jak tworzymy strony internetowe w Chojnicach.
strony www chojnice

tworzymy i projektujemy
nowoczesne strony internetowe

Strony internetowe są kluczowym narzędziem dla rozwijającego się biznesu, zwłaszcza dla firm działających w Chojnicach. Dlaczego? Przede wszystkim ułatwiają stuteczną promocję firmy, produktów lub świadczonych usług.

Są skutecznym narzędziem docierania do klientów, budują wizerunek przedsiębiorstwa w oczach Klientów, kontrahentów jak i pracowaników. W procesie projektowania strony www uwzględniamy najnowsze wymogi UX/UI (nie korzystamy z szablonów), na wszystkie nasze realizaje udzielamy gwarancji. Byś odkrył pełną satysfakcje, ogromny nacisk kładziemy na doskonałą obsługę Klienta. 

Każda, rzetelnie wykonana strona internetowa działa w praktyce jak cyfrowa wizytówka, do której odbiorca Twoich usług może w każdej chwili sięgnąć. Nie ma ograniczeń czasowych. Dzięki temu strona www pomoże w zdobywaniu nowych klientów, kolejnych rynków i zwiększaniu sprzedaży.
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
rzetelny wykonawca

Strony internetowe chojnice

Jak wybrać twórce strony internetowej? Na co zwrócić uwagę?

Jak trudne jest tworzenie stron internetowych? Jak się wyróżnić? Chojnice to wymagający rynek. W tworzeniu stron www dla przedsiębiorców z regionu Trójmiasta istotna jest dbałość o design, wysokiej jakości content, walory użytkowe, optymalizacje SEO i szybkie działanie.

Wyłącznie najlepsze, rzetelne agencje interaktywne wykonają dla Ciebie wysokiej jakości strony internetowe. Szukając firmy do realizacji witryny internetowej, sprawdź, jakie ma referencje i skontroluj jej dotychczasowe realizacje.
Najlepsza agencja jest w stanie stworzyć indywidualną stronę internetową dla każdej branży, zawsze uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania

Zachęcamy do współpracy z getknow. Nasza firma ma bogate doświadczenie w realizacji stron internetowych od podstaw. Opieramy się na najnowszych technologiach, naszych rozwiązaniach technicznych, uwzględniając przy tym potrzeby Klienta. Jesteśmy w stanie od zera wykonać takie strony www jak rozbudowane portale czy strony typu onepage. Tworzymy też systemy e-commerce oraz pozostałe witryny na życzenie Klienta.

A może masz już stronę www, ale wydaje Ci się, że jest niewystarczająca lub nie pasuje do specyfiki Twojego biznesu? Zapraszamy :) Pamiętaj, że nie tylko stworzymy nową stronę internetową, ale przebudujemy też zrealizowane i istniejące już strony www. Nie zawsze musisz inwestować w stworzenie strony internetowej od zera, aby przyciągnąć nowych klientów!

Zainteresuj potencjalnych Klientów

Dla wielu firm, także w Chojnicach, strona internetowa stanowi istotny czynnik rozwoju. Eksperckie treści blogowe, atrakcyjny wygląd oraz skuteczne SEO, w połączeniu z prawidłowo wykonaną witryną, mogą znacznie zwiększyć sprzedaż produktów czy usług.

Mają wyróżniający się projekt graficzny

Tworzenie stron www to w głównej mierze praca graficzna. Ważny jest prawidłowy dobór barw, ilustracji, zdjęć czy grafik oraz niepowtażalny design zgodny z UX/UI.

Wyróżniają się na tle konkurencji

Niewątpliwie odpowiednie zaprojektowanie strony, aby była przyjazna dla użytkowników i zachęcała ich do interakcji, to kluczowy element. Profesjonalne tworzenie stron internetowych w Chojnicach może mieć istotne znaczenie dla sukcesu Twojego biznesu w internecie.

Są responsywne

RWD - Responsywne strony www, to takie które dopasowują sie są do różnych urządzeń np. działają właściwie na komputerze i na urządzeniach mobilnych. To bardzo istotny punkt!

Odpowiadają na  pytania Klientów

Zadaniem stron www jest pokazanie klientom czym zajmuje się firma, jakie jest jej doświadczenie, kiedy może zrealizować zamówienie i jak to zrobi. Tworzymy strony internetowe, które realizuja te założenia.

Umożliwiają pozycjonowanie stron (SEO)

Google daje wyraźne wskazówki co do sposobu tworzenia stron internetowych. Agencja marketingowa powinna zadbać np. o  wdrożenie meta tagów, opracowanie struktury serwisu czy analizę słów kluczowych.

Błyskawicznie się ładują

Prędkośc ładowania się strony internetowej ma zasadnicze znaczenie. Ważna jest czystość kodu i odpowiednio dobrany hosting.

partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

dedykowana strona internetowa

zalety profesjonalnej strony www

Projektowanie stron internetowych Chojnice 

 Co jest najważniejsze w projektowaniu i tworzeniu witryny internetowej? Na co zwrócić uwagę?

Zakup domeny i hostingu

Strony internetowe powinny być postawione na wydajnym hosting. Wybór domeny, tez jest ważny. Najlepiej powinna być krótka i łatwo zapamietywalna. Pierwszy krok przy tworzeniu serwisu to rezerwacja domeny iwykupienie hostingu, który zagwarantuje właściwe działanie strony i odpowieni support.

Stworzenie szablonu strony

Projektowanie stron www najeży rozpocząć od postawienia szablonu i systemu zarządzania witryną. Ten musi odpowiadać na potrzeby użytkownika (np. pod kątem dodawania wpisów) oraz odbiorcy witryny. W czasie tego etapu przygotowania, określana jest np. liczba podstron, mapa strony i zakres jej menu.

Przygotowanie grafik i treści

Kolejny etap projektu strony internetowej polega na przygotowaniu grafik, zdjęć i tekstów na stronę. Istotne jest, aby każdy element był czytelny i spełniał konkretne zadania. Content powinien być też nastawiony na SEO oraz UX (user experience - wykonanie strony tak, aby dawała odbiorcy pozytywne wrażennia z korzystania).


Sprawdzenie strony internetowej

Strona www będzie gotowa, gdy wszystko dokładnie i rzetelnie sprawdzimy. Konieczna jest weryfikacja prawidłowości działania na wszystkich przeglądarkech i różnych rozdzielczościach.

Przyciągająca uwagę

Ważne jest, aby strony internetowe miały "to coś"! Element, który Cie wyróżni oraz przyciągnie użytkowników i sprawi, że zapamiętają właśnie Twoją markę. Dzięki temu, Klienci będą chcieli lepiej poznać Twoją ofertę.

W naszej agencji marketingowej projektujemy strony internetowe "od zera", unikając gotowych szablonów. Twój potencjalny Klient doświadczy elementu zaskoczenia, a Ty możesz być pewny, że żadna inna strona www nie będzie wyglądała tak samo!

sprawny i skuteczny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
strony internetowe dla firm

kto w chojnicach powinien mieć Profesjonalną 
stronę www?

W dzisiejszych czasach zarówno małe przedsiębiorstwo świadczące usługi remontowe czy logistyczne jak i duże podmioty w branży e-commerce, powinny mieć profesjonalną i skuteczną witrynę internetową. Powinna być dopasowana do działalności i branży w jakiej operują oraz spełniać oczekiwania potencjalnych Klientów.

Założenie strony internetowej umożliwia Klientowi z Chojnic sprawdzenie historii Twojego przedsiębiorstwa, oferowanych usług, zapoznanie się z sukcesami oraz dotychczasowymi projektami.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Tworzenie stron internetowych - jak przebiega?

Przed podejęciem jakiekolwiek działań, priorytetem dla nas jest zgromadzenie kompleksowych informacji od Klienta. Dopiero po etapie briefingu i udzieleniu odpowiedzi na pytania doprecyzowujące, dysponujemy wiedzą niezbędną do podjęcia pierwszych kroków.

Analiza potrzeb ma ogromne znaczenie z wielu powodów. To dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć Klienta, jego potrzeby i oczekiwania. Analizujemy również Twoją konkurencję i rynek na którym działasz. W efekcie, projekty stron internetowych tworzone przez naszą agencję interaktywną są profesjonalne, takie które Cię wyróżnią. 

Naszą agencją kieruje dążenie do świadczenia najwyższej jakości usług kreatywnych. Pamiętaj, że zajmujemy się nie tylko projektowaniem nowych stron internetowych, ale również rozbudową i przebudową już istniejących witryn.

Skutecznie rozwijamy marki w Polsce jak i za granicą.

Stworzymy stronę internetową Twoich marzeń!

Może się wydawać, że tworzenie stron internetowych to usługa, którą każdy może wykonać samodzielnie. Jednakże, projektowanie i tworzenie stron internetowych jest znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się to wydawać.

Aby strony internetowe spełniały założenia i cele biznesowe, muszą one nie tylko przyciągać uwagę, ale także być odpowiednio zoptymalizowane i intuicyjne w obsłudze. W agencji interaktywnej getknow doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ zajmujemy się skutecznym tworzeniem stron internetowych od wielu lat.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnorodne usługi związane z projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, również dla klientów z Chojnic. Tworzymy m.in. wizytówki, sklepy internetowe czy witryny dla firm usługowych. Posiadamy także bogate portfolio wykonanych stron i sklepów internetowych.  Serdecznie zapraszamy! :)
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED