ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony internetowe  Bydgoszcz

Strony internetowe to dziś istotny element dotarcia do Klientów i zwiększenie sprzedaży (taką rolę pełnią np. sklepy internetowe). My chcemy Ci w tym pomóc! Zajmiemy się tworzeniem stron internetowych dla Twojego biznesu. Wykonujemy strony www, które przyciągną nowych klientów na terenie Bydgoszczy i całej Polski! Postaw na współpracę z getknow!
Jeżeli chcesz zachęcić do Twoich usług, postaw na stronę internetową (dla biznesu w Bydgoszczy i nie tylko), przygotowaną przez specjalistów getknow. Zapewnimy Ci dużą przewagę w sieci, spełniając Twoje oczekiwania względem tego, jak powinna prezentować się strona internetowa. Nasze usługi na pewno będą dla Ciebie korzystne. 

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!
strony www

Projektowanie stron internetowych Bydgoszcz

Szukasz firmy, która zapewnia kompleksową obsługę brandu w Internecie i pomoże Ci się przebić wśród konkurencji? Miejscem Twojego działania jest Bydgoszcz, cała Polska, a może Europa i świat? Trafiłeś idealnie! Poznaj możliwości agencji getknow. Wykonujemy szeroki zakres stron internetowych, dopasowanych do potrzeb Klienta.

Nasze strony pełnią m.in. rolę całodobowej wizytówki. Odbiorca Twoich usług sprawdzi Twój asortyment czy zweryfikuje historię działania w Bydgoszczy (i nie tylko), nawet wtedy, gdy Ty śpisz. Mogą być też sklepem do sprzedaży asortymentu. Przygotowujemy strony wizytówkowe i produktowe (landing page czy one page), aby Twój Klient mógł szybciej sprawdzić realizowany przez Ciebie zakres usług!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
Jesteśmy profesjonalistami

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Dlaczego warto postawić na współpracę z getknow?

Jak realizujemy tworzenie stron www? Opieramy się na kilku prostych krokach, które realizujemy skrupulatnie, w oparciu o indywidualne podejście do potrzeb Klienta i trendy obowiązujące w Internecie. 

Zapewniamy diagnozę Twoich potrzeb, realizację strony od podstaw i przygotowanie witryny, spełniającej oczekiwania w każdym zakresie. Uwierz, że tworzenie stron internetowych to coś, co jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją.
Tworzymy strony internetowe, pozostając w stałym kontakcie z Klientem. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości, które mogą pojawić się na każdym etapie współpracy.

Robimy wszystko, by nie tylko spełnić oczekiwania każdego Klienta, ale wręcz je przewyższyć. Realizujemy to, korzystając ze sprawdzonych metod pracy. Sprawę ułatwia nam też nasze wieloletnie doświadczenie w branży. W swoim portfolio mamy setki stron internetowych dla Klientów z różnych branż.

Sprawdź, jakie zalety współpracy z getknow najczęściej wymieniają nasi Klienci.

Pełna satysfakcja

Twoja strona internetowa będzie dopasowana do Twoich potrzeb, atrakcyjna na tle konkurencji z Bydgoszczy i nie tylko. Uwzględnimy potrzeby firmy, dopasowujemy stronę do odbiorców i opieramy się na indywidualnych rozwiązaniach.

Indywidualna szata graficzna - UX/UI

Nasi profesjonalni graficy i webdeveloperzy pracują przy projektowaniu nowoczesnych szablonów dla podstron, obrabiają zdjęcia produktów, realizują banery, buttony i inne materiały, niezbędne przy realizacji strony. Wszystko będzie oparte na indywidualnej pracy, uwzględniając dopasowanie do potrzeb UX. Unikamy gotowych szablonów!

Spójny wizerunek 
marki

Każdą stronę internetową chcemy dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb. Uwzględniamy też najnowsze wytyczne pod kątem wyszukiwarek, aby późniejsze pozycjonowanie stron internetowych było bardziej efektywne. Wszystko to jest dostosowane do wcześniej prowadzonych działań marketingowych, z uwzględnieniem spójności komunikacyjnej i założeń Twojej strategii promocyjnej.

Doświadczenie

Każdą z naszych stron www przygotowujemy od podstaw. Aby tak było, musimy odpowiednio zaprogramować i zaprojektować wszystkie strony, składające się na kompletny kształt witryny. To możliwe, bo nasza kadra to zespół bardzo doświadczonych webdeveloperów, grafików, copywriterów czy pozycjonerów.

Pełna obsługa

W naszej gestii będzie zarówno rejestracja domeny czy hostingu, jak i kompleksowe przygotowanie grafik, kodu strony, testy i pierwsze prace przy SEO. Zakres naszych usług potwierdza, że w pełnym zakresie zajmiemy się Twoją stroną internetową.

Opieka

Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów! Po realizacji strony internetowej przeprowadzimy kompleksowe testy sprawdzające, a później naprawimy ewentualne błędy. Pomożemy Ci też w implementacji kolejnych elementów albo wdrożymy działania SEO, które pomogą Ci pozyskać nowych Klientów.

Kompleksowość usług

Tworzymy nie tylko profesjonalne strony internetowe. Bydgoszcz i wiele innych miast w Polsce może liczyć na szeroki zakres naszych usług. Możemy przygotować grafiki pod media społecznościowe, wizytówki dla Twoich klientów, przeprowadzić pozycjonowanie SEO czy przebudowę istniejącej strony internetowej.
nasi partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

profesjonalna strona internetowa

zalety własnej strony www

Jakie są strony www tworzone przez getknow?

Doskonale wiemy, że własna strona internetowa to dziś konieczność? Nie da się ukryć, że - jeśli jest profesjonalna i stworzona zgodnie z aktualnymi wytycznymi - szybko może stać się najlepszą wizytówką Twojej marki.

Nowoczesne strony internetowe pozwalają zmniejszyć dystans w kontakcie z potencjalnym Klientem. W getknow realizujemy strony www, które są dopasowane do zasad SEO, uwzględniają potrzeby odbiorców i umożliwiają szybkie pozyskanie informacji o Twojej firmie.

Dobra strona internetowa przyciągnie potencjalnych Klientów, pozwoli sprzedawać produkty w inne rejony Polski (a nawet świata) i zwiększy zaufanie do Twojej marki. Jeżeli postawisz na nowoczesną stronę www w formie sklepu, którą z przyjemnością wykonamy dla Ciebie w getknow, Twoja firma będzie postrzegana jako innowacyjna i idąca z duchem czasu. Jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowy sklep, który będzie oparty m.in. o nowoczesny system płatności czy indywidualny mechanizm robienia zakupów.

W swoim portfolio mamy również zaawansowane strony internetowe z blogiem, landing pages oraz portale tematyczne.

Dostosowane do charakteru Twojej działalność

Świadcząc usługę, jaką jest tworzenie stron internetowych Bydgoszcz, zawsze pamiętamy o tym, by strona www była dostosowana do charakteru Twojej branży i target grupy Klientów. Nawet najpiękniejsza strona internetowa, jeśli nie trafi w potrzeby użytkowników, nie będzie dla Ciebie dobrym kanałem pozyskiwania Klientów.

Responsywne

Projektowanie stron Bydgoszcz to proces, którego jednym z etapów jest zadbanie o to, by witryna była responsywna. Czym wyróżnia się responsywna strona www? Jest to witryna, która wygląda równie dobrze na urządzeniach o każdej rozdzielczości. Można ją bez problemów przeglądać zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i sprzętach mobilnych.

Intuicyjne

Nasze strony internetowe Bydgoszcz są również intuicyjne. Oznacza to, że wyróżniają się prostą nawigacją, dobrze widocznymi przyciskami CTA, a także przejrzystą ścieżką użytkownika.

Odpowiednio zoptymalizowane pod SEO

Niezależnie od tego, przy jakiej stronie www pracujemy, zawsze projektujemy witryny odpowiednio zoptymalizowane pod SEO. W efekcie, są one dobrze widoczne w Sieci i uzyskują wysokie wyniki w wyszukiwarce, przyciągając tym samym wielu użytkowników.

Przyciągające uwagę

Tworzone przez nas strony www zdecydowanie mają "to coś"! Są zarówno intuicyjne, czytelne, jak i atrakcyjne wizualnie. Zdecydowanie przyciągają potencjalnych Klientów, co bezpośrednio wpływa na wyniki naszych zleceniodawców.
sprawny

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
Korzystna

Oferta

Potrzebujesz strony internetowej, która będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy?

Wypełnij nasz formularz choćby dziś. Nie czekaj, aż Twoja konkurencja Cię wyprzedzi!

Pamiętaj, że działamy nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale też na obszarze całej Polski.

Projektowanie stron internetowych w getknow - jak przebiega?

W getknow zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron internetowych. Nasz zakres usług jest znacznie szerszy, co sprawia, że możemy zagwarantować kompleksowe wsparcie naszym Klientom.

Sprawdź, co jeszcze mamy w ofercie.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

Pomagamy w rozwoju firm i marek na poziomie krajowym jak i globalnym.

Zaprojektujemy stronę internetową Twoich marzeń!

Nasze strony internetowe są intuicyjne, responsywne i zoptymalizowane pod SEO. Ich wygląd skutecznie przyciąga użytkowników, a prosta nawigacja i przejrzysta ścieżka zatrzymuje ich na dłużej.

Potrzebujesz ofertę na stworzenie profesjonalnej strony www? Wypełnij formularz, a niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED