ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

getknow satisfaction

Strony i sklepy
internetowe

W agencji marketingowej getknow, specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu i wrażaniu nieszablonowych witryn internetowych dla Klientów, którzy kładą nacisk na niekwestionowaną jakość i satysfakcje! 
Nasze strony i sklepy internetowe projektujemy w oparciu o indywidualne projekty graficzne, zgodne z najnowszymi trendami UX/UI.
Potrzebujesz witryny internetowej, która będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy w internecie i wyróżni Cię na tle konkurencji? Chcesz, aby Twoja strona generowała maksymalny ruch i odnosiła sukcesy w sprzedaży?

Trafiłeś idealnie! getknow tworzy zespół specjalistów, którzy efektywnie i kompleksowo zbudują unikalny i spójny wizerunek Twojej firmy.
dedykowane rozwiązania

Tworzymy spersonalizowane strony internetowe!

Każda strona www, którą tworzymy, jest starannie dopasowana do Ciebie, Twojej działalności oraz specyfiki rynku w którym działasz. To sprawia, że proces pozyskiwania nowych Klientów jest bardziej efektywny i łatwiejszy! Prowadzimy analizę konkurencji oraz dobieramy profil Twojej grupy docelowej, dostosowując rozwiązania do sektora, w którym operujesz. Strona internetowa stanie się kluczowym narzędziem do rozwijania Twojego przedsiębiorstwa, zapewniając satysfakcje i zadowolenie Twoich klientów, kontrahentów i pracowników.


Projektujemy i wdrażamy strony i sklepy internetowe dopasowując je do Twoich indywidualnych potrzeb. Mimo korzystania ze sprawdzonych procedur, pozostajemy elastyczni, co pozwala nam nie tylko sprostać, ale i przekroczyć Wasze oczekiwania!

Zapytaj o stronę www
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
33 opinie
79 opinii
strony www

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu stron internetowych!

Dlaczego warto zaufać nam w tworzeniu Twojej strony internetowej?

W budowaniu marki, strony internetowe pozostają wciąż kluczowym elementem budowania wizerunku.

Trudno odnaleźć skuteczniejszy sposób na pozyskiwanie nowych klientów niż atrakcyjna strona internetowa, która jest również responsywna i nowoczesna. Witryna, która nie tylko zachęca klientów do dłuższego pozostania, ale również motywuje ich do zakupu lub nawiązania kontaktu z firmą (w zależności od zamierzonego celu).
Nasza wieloletnia praktyka w projektowaniu stron internetowych umożliwia nam szybkie zrozumienie Waszych potrzeb i efektywne ich dostosowanie do obecnych trendów.

W końcu witryny internetowe, tak jak kosmetyki czy ubrania, podlegają trendom i modom... Ale nie martw się, jeśli nie jesteś na bieżąco! Gdy zdecydujesz się na współpracę z getknow, podejmiemy się kompleksowej obsługi we wszystkich aspektach projektu! Ty zaś będziesz mógł skupić się na najważniejszych aspektach swojego biznesu.

Poszukujesz ekspertów, którzy profesjonalnie projektują strony internetowe?

Strony i sklepy internetowe - stawiaj na nieszablonowe podejście i jakośc, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

Pełna Satysfakcja

Naszym priorytetem jest Twoja pełna satysfakcja i budowanie długotrwałych relacji. Oferujemy nieograniczone zmiany w projekcie graficznym podczas tworzenia strony.

Indywidualna szata
graficzna - UX/UI

Wybij się na tle konkurencji! Każda nasza strona jest projektowana od podstaw, z unikalnymi projektami graficznymi, unikając gotowych szablonów.

Spójny wizerunek
marki

Jako agencja interaktywna postrzegamy stronę internetową jako kluczowy element budowania wizerunku marki online. Zapewniamy, że wszystkie aspekty Twojej obecności w internecie są unikalne i spójne.

Mobilność –
Responsywność

Realizacje getknow zapewniają doskonałą funkcjonalność i wygląd na każdej przeglądarce i urządzeniu: od komputerów stacjonarnych po laptopy, tablety i smartfony.

Doskonała obsługa

Rozumiemy wyzwania sektora. Zapewniamy, że będziesz miał stały i szybki kontakt z osobistym opiekunem, z odpowiedziami zwykle w ciągu do 24 godzin od momentu zgłoszenia.

Opieka

Nie pozostawiamy naszych Klientów bez wsparcia po zrealizowaniu strony. Zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego opiekuna, który pomaga w implementacji niezbędnych zmian i aktualizacji.

Kompleksowość usług

Oferujemy szerokie spektrum usług marketingowych jako agencja interaktywna. Zapewniamy hosting oraz szereg usług kreatywnych, w tym branding, strategie marketingowe, SEO, naming, copywriting, usługi graficzne oraz reklamę w Google ADS, Facebook ADS i LinkedIn ADS.
partnerzy

współpracujemy
z najlepszymi

nieszablonowe rozwiązania

zalety własnej witryny internetowej

Wiemy doskonale, jak powinna wyglądać witryna internetowa!

Na podstawie naszej wieloletniej praktyki w branży, posiadamy dogłębną wiedzę na temat osiągania celów przez strony internetowe, które tworzymy. Sprawdź, jakie kryteria powinna spełniać dobra witryna internetowa i zastanów się, czy Twoja odpowiada wszystkim wymienionym punktom!

Dostosowana do charakteru twojej działalności

Strony internetowe powinny idealnie pasować do charakteru twojej branży - być spójne z ogólnym wizerunkiem twojego biznesu. Dzięki stronie internetowej możesz zaistnieć. Co to oznacza? Nowoczesne witryny internetowe wyróżniają się przede wszystkim wyglądem - zbudowane w oparciu o indywidualny, autorski projekt graficzny - oraz funkcjonalnością. 

Projektowanie witryn online to nasza pasja. Jeśli zależy Ci na stworzeniu strony zgodnej z najnowszymi trendami, intuicyjnej w obsłudze oraz dostosowanej do różnych urządzeń i przeglądarek - jesteś we właściwym miejscu. 

Responsywna

Strony internetowe responsywne to po prostu witryny, które sprawnie dopasowują się do różnych rozdzielczości ekranów urządzeń, na których są przeglądane. Innymi słowy, są to strony www, które prezentują się równie dobrze zarówno na smartfonach i tabletach, jak i na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Intuicyjna

Strony internetowe, które są intuicyjne, charakteryzują się prostą nawigacją i łatwą obsługą. To witryny, które nie sprawiają problemów użytkownikom, a każdy może z łatwością poruszać się po ich treści. Nasze strony internetowe posiadają wbudowany panel CMS, co umożliwia swobodne zarządzanie.

Odpowiednio zoptymalizowana pod SEO

Optymalizacja strony internetowej odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu jej lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz zwiększeniu ruchu na witrynie. Działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO są niezwykle istotne, umożliwiając przyciągnięcie klientów poprzez ruch organiczny.

Przyciągająca uwagę

Zakładając, że Twoja witryna internetowa osiąga wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, samo odwiedzenie jej przez potencjalnego klienta nie oznacza jeszcze konkretnych działań, takich jak zakup produktu czy nawiązanie kontaktu z Tobą.

Strony internetowe muszą posiadać pewną "iskrę"! Coś, co zainteresuje użytkowników i skłoni ich do bliższego zapoznania się z Tobą i Twoją marką. To właśnie ta cecha sprawia, że Klienci zapamiętają Twoją witrynę. Z tego powodu nasze projekty stron internetowych tworzymy od podstaw, nie korzystając z gotowych szablonów. U nas nie ma limitu ewentualnych poprawek do projektu! Dzięki temu, Twoi potencjalni Klienci doświadczają pewnej unikalności, a Ty masz pewność, że Twoja strona będzie wyróżniać się spośród innych!
sprawdzone rozwiązania

Sposób wdrażania projektu 
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
korzystna

oferta

W sieci istnieje mnóstwo przedsiębiorstw oferujących projektowanie stron www. Jak dokonać wyboru?

Oferujemy rozległy wachlarz oferowanych usług oraz zdolność do holistycznego postrzegania oczekiwań! Sprawdź opinie i...

Poznaj pełną satysfakcje! Zapraszamy do kontaktu.

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

W getknow oferujemy wsparcie nie tylko w kwestii projektowania stron www!

Nie ograniczamy się jedynie do tworzenia witryn internetowych. Nasza ekspertyza obejmuje szereg usług zapewniających marketingowe i wizerunkowe wsparcie dla firm. Rozumiemy, że projektowanie stron i sklepów musi być zsynchronizowane z całokształtem tożsamości wizualnej przedsiębiorstwa.

Z entuzjazmem zajmiemy się wszechstronnym dbaniem o Twój biznes! :)

Nasza działalność to nie tylko tworzenie stron, ale także planowanie strategii marketingowych, kreowanie marki, pisanie tekstów, działania w mediach społecznościowych, reklamy Google ADS, Facebook ADS, LinkedIN ADS oraz SEO.

Efektywnie wspieramy rozwój marek i przedsiębiorstw z Polski oraz z globalnego rynku.

Porozmawiajmy o Twojej nowej stronie www!

Masz wątpliwości dotyczące procesu projektowania stron internetowych? Interesuje Cię kompleksowa opieka nad Twoją firmą?

Wykorzystaj nasze doświadczenie - chętnie rozwiejemy wszelkie niejasności!

Potrzebujesz wyceny strony www - Sopot, Kraków, Szczecin, czy Płock...? Bez względu na to, czy działasz w Sopocie, Gdańsku czy Warszawie, z taką samą radością zaprojektujemy dla Ciebie wyjatkową witrynę internetową! Zyskaj widoczność w internecie. Oferujemy wszechstronne usługi na terenie całego kraju i poza jego granicami!

Poznaj satysfakcję.
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED