ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Pozycjonujemy
silne marki

lorem ipsum

Strony i sklepy
internetowe

W agencji interaktywnej getknow, zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych dla osób stawiających na jakość bez kompromisów! Strony internetowe naszego autorstwa, wykonujemy w oparciu o indywidualne projekty graficzne, które są zgodne z najnowszymi trendami UX/UI, szybko się ładują oraz są responsywne i intuicyjne w obsłudze i zoptymalizowane pod SEO czyli takie, jakie być powinny by spełnić Twoje oczekiwania.
Potrzebujesz strony www, która stanie się najlepszą wizytówką Twojej firmy w Sieci? Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji oraz żeby Twoja strona www "sprzedawała" i generowała maksymalny ruch z Google?

Dobrze trafiłeś! getknow to zespół specjalistów i doświadczonych pasjonatów, który skutecznie pomoże Twojej firmie w wykreowaniu jej spójnego, unikalnego wizerunku.
lorem ipsum

Tworzymy dedykowane
strony internetowe!

Każda strona internetowa, którą tworzymy, jest w 100% dostosowana do Ciebie, Twojej firmy i rynku, na którym działasz. Dzięki temu, pozyskiwanie potencjalnych Klientów staje się szybsze i prostsze! Analizując konkurencje oraz Twoich Klientów - grupę docelową, dopasowujemy ją do branży w jakiej działasz. Twoja witryna internetowa pozwoli pozwoli rozwinąć możliwości Twojego biznesu, a Klienci zachwyceni.

Projektowanie i tworzenie stron www opiera się o sprawdzone procesy i procedury, lecz jesteśmy bardzo elastyczni na każdym etapie współpracy. W efekcie, każda nasza realizacja nie tylko spełnia potrzeby Klienta, ale wręcz znacznie je przekracza!
Zapytaj o stronę internetową
klienci o nas

opinie

Polecamy firmę getknow jako solidnego twórcę stron WWW i ich pozycjonowania, materiałów reklamowych itp. Łatwy i przyjemny kontakt z właścicielem, przystępne ceny, fachowe doradztwo, dobra wiedza na temat aktualnych trendów, oprogramowania i technologii w kontekście tworzenia i optymalizacji stron WWW.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę getknow. Świetny kontakt na każdym etapie projektu. Wykonanie strony oraz skuteczność samego organicznego SEO przebiła moje najśmielsze oczekiwania :)
Korzystam z usług i jak najbardziej wszystko działa jak należy :)
Agencja marketingowa getknow z Gdańska wykonała dla mnie świetną stronę internetową. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim współpracę z tą profesjonalna firmą.
Firma stworzyła profesjonalną, funkcjonalną i estetyczną stronę! Choć - jak to zwykle bywa - na dobre rzeczy trzeba czasem chwilę poczekać. Nie zmienia to faktu, że gorąco polecam Getknow!
Dzielę się bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z firmą. Profesjonalnie wykonana strona wg protokołu WCAG 2.1 AA
30 opinii
68 opinii
strony www

Strony internetowe
to nasza specjalność!

Dlaczego powinieneś stworzyć stronę internetową właśnie z nami?

W budowaniu wizerunku firm, strony www są wciąż must have w znacznej większości branż.

Trudno o lepszą (i bardziej efektywną) metodę pozyskiwania nowych Klientów niż responsywna i nowoczesna strona internetowa. Strona, która nie tylko przyciągnie Klientów na dłużej, ale i skłoni ich do dokonania zakupu czy kontaktu z firmą (w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać).trendów.
Nasze wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o tworzenie stron internetowych, pozwala nam na szybką diagnozę potrzeb i umiejętne dostosowanie ich do najnowszych

W końcu strony www, podobnie jak ubrania czy kosmetyki, podlegają modom i trendom... Nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz, nic się nie dzieje! Jeżeli podejmiesz współpracę z getknow, zajmiemy się dosłownie wszystkim! Ty natomiast będziesz mieć przestrzeń na to, co najistotniejsze w Twoim biznesie!

Szukasz profesjonalistów, którzy tworzą strony internetowe? W getknow robimy to zawodowo.

Strony internetowe - postaw na jakość, która spełni Twoje oczekiwania!

Pełna Satysfakcja

Zawsze dążymy do pełnej satysfakcji i długofalowej współpracy. Nieograniczona ilość zmian graficznych w procesie projektowania.

Indywidualna szata
graficzna - UX/UI

Wyróżnij się! Każdą stronę internetową tworzymy w oparciu o indywidualne projekty graficzne – nie szablony.

Spójny wizerunek
marki

Jako agencja interaktywna zawsze rozpatrujemy stronę internetową jako jeden z elementów wizerunku marki w sieci. Wszystkie elementyTwojej firmy muszą być unikalne i spójne.

Mobilność –
Responsywność

Strony internetowe wykonane przez getknow prezentują się tak samo dobrze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, tabletach oraz smartfonach.

Doskonała obsługa

Znamy bolączki branży. U nas masz pewność, że Twój indywidualny opiekun będzie z Toba w stałym i szybkim kontakcie. Zwykle odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia.

Opieka

Po zbudowaniu strony nie zostawiamy klientów samych sobie. Przez cały czas możesz liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzeniem wszelkich koniecznych zmian i aktualizacji.

Kompleksowość usług

Jako agencja interaktywna oferujemy kompleksowe usługi marketingowe. Posiadamy usługę Hostingu. Ponadto oferujemy takie usługi kreatywne jak: branding i strategie marketingowe, SEO, naming, copywriting, usługi graficzne czy reklamy w Google ADS, Facebook ADS, LinkedIn ADS.
lorem ipsum

współpracujemy
z najlepszymi

lorem ipsum

zalety własnej strony www

Doskonale wiemy, jaka powinna
być strona internetowa!

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się nie od dziś. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń, doskonale wiemy, co robić, by strony www, jakie wykonujemy, spełniały wszystkie cele, jakie są przed nimi postawione przez Klientów.
Sprawdź, jaka powinna być dobra strona www i zastanów się, czy Twoja spełnia wszystkie poniższe kryteria!

Dopasowana do branży w jakiej działasz

Strony internetowe powinny być przede wszystkim dopasowane do Twojej sektora i spójna z całym wizerunkiem przedsiębiorstwa. Dzięki stronie internetowej się wyróżnisz Co to oznacza...? Nowoczesne strony internetowe wyróżniają się m.in. designem, kolorystyką czy funkcjonalnością.

Projektowanie responsywnych stron internetowych to nasza pasja. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twoja strona internetowa była zgodna z aktualnymi trendami, intuicyjna w obsłudze oraz przetestowana na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach - dobrze trafiłeś. :)

Responsywna

Responsywne strony internetowe to nic innego jak witryny dobrze dostosowujące się do rozdzielczości poszczególnych urządzeń, na których są wyświetlane. Innymi słowy - są to strony internetowe, które doskonale wyglądają zarówno w wersji mobilnej - na komórce czy tablecie, jak i na komputerze czy laptopie.

Intuicyjna

Intuicyjne strony internetowe wyróżniają się prostą nawigacją i łatwą obsługą. Są to witryny, które nie przysparzają żadnych problemów i każdy użytkownik postrzega je jako logiczne. Nasze strony www posiadają wbudowany panel CMS dzięki czemu będziesz mógł swobodnie ją zarządzać.

Zoptymalizowana pod SEO

Optymalizacja strony www jest bardzo istotna. To ważny czynnik, jeżeli chodzi o jej pozycję w wyszukiwarce i większy ruch na stronie. Pozycjonowanie, SEO, stron internetowych to doskonały kanał, pozyskiwania klientów z ruchu organicznego.

Przyciągająca uwagę

Załóżmy, że masz stronę internetową, która jest wysoko w Google. Samo wejście na nią potencjalnego Klienta nie oznacza jednak, że dokona u Ciebie zakupu czy skontaktuje się z Tobą.

Strony www muszą mieć "to coś"! Coś, co sprawi, że jej użytkownicy będą chcieli Cię i Twoją markę lepiej poznać. Dzięki, której Klienci zapamiętają właśnie Ciebie.
Dlatego też strony internetowe, które tworzymy, budujemy "od zera", a nie w oparciu o gotowe szablony. Dzięki temu, Twój potencjalny Klient ma element zaskoczenia, a Tobie gwarantujemy, że żadna inna strona www nie będzie wyglądać tak samo!

lorem ipsum

Proces realizacji
strony internetowej

1

Plan i strategia

Dokładnie analizujemy Twój biznes, rynek i branże w jakiej działasz dostosowując najskuteczniejsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Określamy strategie przyszłoego pozycjonowania Twojej strony www. Na tym etapie zbieramy również wszystkie potrzebne materiały.
2

Projektowanie graficzne

Tworzymy indywidualne projekty podstron dopasowane, do Twoich oczekiwań i zgodne z obowiązującymi trendami, i zasadami UX, projektowania nowoczesnych stron internetowych. Każdy projekt musi spełnić Twoje oczekiwania – bez limitu poprawek.
3

Programowanie + copywriting + onsite SEO

Kodujemy. Wdrażamy wcześniej przygotowaną strategię, koncepcje graficzną na gotową stronę www. Uruchamiamy szybko ładująca się stronę www zgodnie z najnowszymi technologiami. Na tym etapie zwykle tworzone są treści oraz wdrażane zalecenia SEO.
4

Testowanie

Testujemy całą stronę na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy działanie strony www.
5

Akceptacja i Uruchomienie

Po otrzymaniu akceptacji strony www uruchomiamy ją serwerze docelowym.
6

Opieka

Nasz opiekun jest zawsze gotowy na udzielenie Państwu informacji odnośnie wykonanej strony www.
lorem ipsum

oferta

W Internecie znajdziesz wiele firm zajmujących się tworzeniem stron www. Którą wybrać?

Naszym wyróżnikiem są przede wszystkim bogata gama usług i umiejętność patrzenia na na twoją markę z szerokiej, całościowej perspektywy!

Poznaj satysfakcje! Zapraszamy wszystkich do kontaktu!

BRANDING / STRATEGIA MARKETINGOWA / NAMING

Opracowanie strategii marketingowej, strategii marki, audyt marketingowy, identyfikacja wizualna, analiza konkurencji, wybór kanałów komunikacji, naming i wiele więcej.

STRONY INTERNETOWE

Responsywne strony internetowe, landing Page, projektowanie szaty graficznej, wsparcie techniczne i zarządzanie, Hosting/serwer i wiele więcej.

SKLEPY INTERNETOWE

Profesjonalne sklepy internetowe oparte na platformie Woocommerce, copywriting, tłumaczenia, dodawanie produktów, wsparcie prawne (regulaminy, gwarancje, polityka prywatności), wsparcie techniczne i wiele więcej.

USŁUGI SEO

Kompleksowe usługi pozycjonowania stron www. OnsiteSEO, OffsiteSEO, Pozycjonowanie stron www, sklepów, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne, seo copywriting, audyty, raportowanie i wiele więcej.

LOGO / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pełna identyfikacja wizualna firmy, materiały reklamowe, loga, niestandardowe grafiki, banery, katalogi, ulotki i wiele więcej.

CONTENT MARKETING / COPYWRITING

Tworzymy angażujące, unikalne treści zarówno pod kątem reklam, stron internetowych jak również na potrzeby SEO.

REKLAMA / SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzenie firmowych fanpagey. Skuteczne reklamy, które realizują założone konwersje na platformach FacebookAds, GoogleAds czy LinkedInAds.

W getknow pomożemy Ci nie tylko
przy tworzeniu stron www!

Strony internetowe to tylko jedna z usług, które są naszą specjalnością! Świadczymy również inne usługi mające na celu marketingowe i wizerunkowe wsparcie firm. Wiemy, że tworzenie stron internetowych musi współgrać z całą identyfikacja wizualną firmy.

Z przyjemnością zadbamy o Twój biznes kompleksowo!

Oprócz budowania stron, zajmujemy się również strategią marketingową, brandingiem, copywritingiem, social media czy pozycjonowaniem.

Skutecznie rozwijamy marki i firmy
z Polski i całego Świata

Porozmawiajmy
o Twojej nowej
stronie www!

Masz pytania, jeżeli chodzi o tworzenie stron internetowych?
A może jesteś zainteresowany kompleksową obsługą Twojej firmy?

Skorzystaj z naszego doświadczenia - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Interesuje Cię wycena strony www - Sopot, Kraków, Szczecin, a może Płock...? Niezależnie od tego, czy działasz w miejscowości Sopot, Gdańsk czy Warszawa, z równą przyjemnością stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową! Bądź widoczny w Sieci.
Działamy w pełni zdalnie na terenie całej Polski i Świata!

Sprawdź naszą ofertę!
skontaktuj się z nami

KONTAKT

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

    ©2020 GETKNOW ALL RIGHTS RESERVED